PRO TRAINER

Agnieszka Pesta

Refleksolog

Od kilku lat pracuję jako Terapeuta Refleksolog.
Odbyłam ponad 350 sesji indywidualnych w charakterze terapeuty refleksologa. Prowadziłam warsztaty dla przyszłych mam, dzieci i młodzieży. Warsztaty dla studentów Refleksologii oraz uczestniczyłam w projekcie Odnaleźć Siebie jako jeden z terapeutów. Obecnie pracuje jako Terapeuta na Uczelni Świadomego Terapeuty 38, gdzie prowadzę również swój gabinet. Od zawsze interesowała mnie człowiek, jego zachowania oraz natura. Moja przygoda z masażem i ciałem rozpoczęła się w 2013 roku kiedy zdecydowałam się na 2 -letnią Szkołę Policealną TEB Edukacja, gdzie nabyłam umiejętności jako Technik Masażysta. Późniejszy staż w ośrodku dla niepełnosprawnych dzieci, dały mi inne spojrzenie na świat. Zrozumiałam, że dotyk, empatia i współczucie ma ogromne znaczenie dla każdego z nas. Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej, w którym uzyskałam zawód psychoterapeuty, otworzyło mi okno na wiedzę, a różnorodność metod i narzędzi, wzbogaciły mój zasób, doświadczenie i wachlarz narzędzi w pracy z pacjentem.
Dopełnieniem był Kurs Terapeuta Refleksolog, który wprowadził mnie w tajniki Tradycyjnej medycyny chińskiej, co nieustannie mnie fascynuje i zadziwia do dziś.
Staż kliniczny, praktyki i późniejsza praca jako terapeuta, umożliwił mi nabycie większego doświadczenie w pracy z pacjentem zarówno w komunikacji jaki i procesie
terapeutycznym.

Moje motto „ Najlepsze co możesz zrobić w życiu, to pokochać Siebie” Zapewniam Ci ogrom wiedzy oraz świetną atmosferę podczas szkolenia. Z miłą chęcią wprowadzę Cię w ten piękny świat refleksologii i masażu. Zapraszam!

Zadaj pytanie
Oceń nas!