Radiofrekwencja mikroigłowa Generate – rewitalizacja i odmłodzenie skóry

Lifting, redukcja blizn i ujędrnienie skóry – wszystko w jednym zabiegu. Radiofrekwencja mikroigłowa Generate jako przełomowa metoda rewitalizacji skóry!

Radiofrekwencja mikroigłowa Generate jako innowacyjne podejście do odmładzania

Wakacje dobiegają końca, pora więc pomyśleć o rewitalizacji skóry i silnym liftingu. To idealny moment, aby zaplanować silnie naprawcze i regeneracyjne zabiegi. Jednym z nich jest Radiofrekwencja mikroigłowa Generate. To prawdziwy powerlifting dla Twojej skóry!

Ta innowacyjna metoda łączy w sobie moc radiofrekwencji z mikronakłuciami, za pomocą specjalnego kartridża. Terapia daje rewelacyjne efekty regeneracji i odmłodzenia. Dzięki szerokiemu zastosowaniu frakcyjnej fali radiowej uzyskujemy dobre efekty kliniczne w takich problemach jak: opadająca powieka, zmarszczki, wiotkość skóry, blizny, rozstępy, możemy uzyskać znacznie lepszy efekt terapeutyczny niż w standardowej technologii fali radiowej.

Jakie jest działanie zabiegu RF Generate?

Mechanizm działania urządzenia opiera się na precyzyjnie skoncentrowanej fali radiowej, generującej efekt termicznego liftingu i przebudowy skóry. Podczas zabiegu skóra jednocześnie jest poddawana nakłuwaniu i podgrzewaniu, co powoduje lifting bez użycia skalpela. Poprzez kontrolowane podgrzewanie tkanki docelowej, bez uszkodzenia tkanek otaczających, osiąga się temperatury 40–60°C.

Zaawansowane końcówki mikroigłowe z technologią mikrokrystaliczną, pokryte złotem, gwarantują bezpieczny zabieg nawet dla osób z alergią na metale.

Radiofrekwencja mikroigłowa w Terapii łączonej

Radiofrekwencję mikroigłową można naprzemiennie łączyć z mezoterapią igłową lub zabiegami osocza bogatopłytkowego. Czym jest osocze bogatopłytkowe? Osocze to autologiczny materiał pozyskiwany z krwi klienta. Po pobraniu krwi zostaje ona poddana specjalnemu odwirowaniu, w wyniku czego dzieli się na frakcje. Do zabiegu pobierana jest frakcja osocza zawierająca najwięcej płytek krwi, z których uwalnianie są czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe działa silnie stymulująco na fibroblasty, a także intensywnie regeneruje i przyspiesza gojenie się tkanek.

Jakie są zalety zabiegu Radiofrekwencji mikroigłowej Generate?

Stymulacja kolagenu – zabieg wykorzystuje innowacyjne połączenie dwóch sprawdzonych technik: radiofrekwencji i mikronakłuwania. Ta synergia umożliwia precyzyjne dostarczanie ciepła do głębszych warstw skóry, co przekłada się na skuteczną stymulację produkcji kolagenu oraz aktywację procesów regeneracyjnych.

Długotrwałe efekty – dzięki wywołaniu naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze, efekty zabiegu Radiofrekwencji mikroigłowej Genrate utrzymują się dłużej niż po niektórych innym zabiegach medycyny estetycznej – osiągnięte rezultaty stopniowo się rozwijają po zakończeniu serii zabiegów.

Redukcja blizn i rozstępów – RF mikroigłowa Generate działa nie tylko na poziomie powierzchni skóry, ale także w głębszych warstwach, co pozwala na skuteczną redukcję blizn i rozstępów. Zabieg pomaga w wygładzeniu nierówności skóry i poprawie jej struktury.

Niechirurgiczny lifting brzucha – to zaawansowana technika kosmetologii estetycznej, która oferuje kobietom skuteczne rozwiązanie w walce z wiotką skórą na brzuchu, szczególnie po okresie ciąży

Działanie na nadpotliwość pach – zabieg polega na dostarczaniu energii w postaci radiofrekwencji do obszaru pach. Ta energia ma zdolność oddziaływania na gruczoły potowe, które są odpowiedzialne za produkcję potu. W rezultacie poziom wydzielania potu jest kontrolowany i zmniejszony, co pomaga w znacznym zmniejszeniu nadmiernego pocenia się

Zachowaj młody i zdrowy wyglądu skóry na dłużej!

Wiele zabiegów kosmetycznych wymaga czasu, dlatego warto zacząć działać już teraz! Zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami do naszych placówek. Nie czekaj! Sprawdź również nasz cennik i umów się na wizytę ✔️

Rozwiń swoją ofertę zabiegową i daj swoim klientom to, czego naprawdę pragną! GeNerate RF frakcyjny to doskonałe urządzenie dla profesjonalistów, którzy dążą do doskonałości w pielęgnacji skóry. Link do sklepu → TUTAJ

Istnieje także możliwość odbycia szkolenia z zakresu Radiofrekwencji mikroigłowej w Broadway Beauty: Zobacz więcej → TUTAJ

#Generate #radiofrekwencjamikroiglowa  #rewitalizacjaskory #terapiałączona

 

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!