Poznaj naszą ofertę szkoleniową z YouTube Shorts!

Poznaj naszą ofertę szkoleniową w formie krótkich zapowiedzi na Youtube Shorts. Zapisz się na szkolenie i zostań specjalistą w swoim ulubionym fachu!

Zdobądź wiedzę z naszą wyjątkową ofertą

Specjalnie dla Was stworzyliśmy serię krótkich zapowiedzi naszej oferty na Youtube Shorts. Dzięki nim będziesz miał okazję lepiej poznać naszych doświadczonych trenerów oraz zobaczyć zapowiedź szkolenia.

1.SKYLLAR – OCZYSZCZANIE WODOROWE

Jesteś gotów na rewolucję w pielęgnacji skóry? Zapisz się na nasze szkolenie o oczyszczaniu wodorowym z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia SKYLLAR!

💧 Oczyszczanie wodorowe to popularny, skuteczny i przede wszystkim niezwykle bezpieczny zabieg oczyszczający, nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Zdobądź wiedzę od ekspertów i odkryj tajniki pielęgnacji, które zrewolucjonizują branżę. Nie przegap szansy, zapisz się już teraz!

1 dzień | 1-2 modelki

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

2. KINESIOTAPING TWARZY

Kolejny trend, który może mocno przykuć uwagę Twoich klientów! Kinesiotaping twarzy – to metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra kinesiology.

Terapie beauty, a wraz z nimi ,,taping estetyczny’’, który obecnie stosowany jest m.in. w manualnej terapii twarzy stanowi swoistego rodzaju rehabilitację estetyczną, która posiada wielofunkcyjne działanie.

Poznaj dynamicznie rozwijającą się odmianę terapii z użyciem plastra k-active tape i dołącz do grona specjalistów!

1 dzień | 2-3 modelki

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

3. KOBIDO LIFT

W Twojej ofercie gabinetu brakuje nowości? Nie czekaj – wprowadź bestsellerowy zabieg, który zyskuje na popularności wśród nieinwazyjnych zabiegów liftingujących i ujędrniających. Niechirurgiczny lifting twarzy Kobido, staje się coraz bardziej popularny wśród klientów naszych kursantów.

2 dni | 2-4 modelek

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

4. MASAŻ 3D

Odkryj potencjał Masażu 3D jako doskonałej alternatywy dla zabiegów medycyny estetycznej!

Nabądź umiejętności teoretyczne i praktyczne na naszym dwudniowym szkoleniu i zdobądź kluczową wiedzę w zakresie budowy mięśni, układu limfatycznego oraz punktów akupresurowych na twarzy. Poznaj innowacyjne metody w pielęgnacji.

Dołącz do nas już teraz i poszerz swoje horyzonty w świecie Face Modelingu!

2 dni | 2-4 modelek

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

5. PROFESJONALNY ODCHUDZAJĄCY MASAŻ BRZUCHA Z ELEMENTAMI TERAPII WISCERALNEJ

Wyróżnij się na rynku i skorzystaj z wyjątkowej okazji zdobycia kompleksowej wiedzy w obszarze modelowania sylwetki, poprawy ukrwienia i relaksu. Masaż odchudzający z elementami terapii wisceralnej to zaawansowana technika, która łączy skuteczne techniki masażu z terapią wisceralną, zapewniając kompleksowe podejście do poprawy sylwetki oraz zdrowia. To terapia manualna, która daje natychmiastowo, spektakularne efekty. Ciało jest smuklejsze, jędrniejsze już po pierwszym masażu. To doskonała alternatywa dla urządzeń Hi-tech.

Nasz program, opracowany został przez ekspertów Broadway Beauty, dostarczy Ci unikatowej wiedzy, którą wykorzystasz w swojej praktyce terapeutycznej! Po każdym szkoleniu otrzymasz skrypt szkoleniowy, który stanowi podsumowanie informacji uzyskanych na szkoleniu.

1 dzień | 2 modelki

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

6. DRENAŻ LIMFATYCZNY Z ELEMENTAMI MANUALNEJ TERAPII BLIZN

W trakcie szkolenia z drenażu limfatycznego będziesz miał okazję nauczyć się, jak skutecznie redukować obrzęki w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Co więcej, zobaczysz, że techniki drenażu limfatycznego wpływają pozytywnie na ogólną kondycję organizmu.

To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze pielęgnacji i zdrowego funkcjonowania ciała!

1 dzień | 2-3 modelki

Więcej o szkoleniu → TUTAJ

Zainwestuj w swoją wiedzę i przyszłość zawodową jeszcze korzystniej!

Co zyskasz, uczestnicząc w naszych szkoleniach?

  • certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia
  • dostęp do materiałów szkoleniowych
  • wsparcie Trenera po ukończonym szkoleniu
  • rabaty na kolejne szkolenie

Możliwości z których warto skorzystać:

Dofinansowania krok po kroku💰 → TUTAJ

Skorzystaj z możliwości dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych lub Krajowego Funduszu Szkoleń i zyskaj do 80% zniżki na szkolenia! Wypełnij formularz, a my z chęcią pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę dofinansowania, dzięki której pozyskasz odpowiednie środki na rozwój swoich kwalifikacji.

BB STUDENTS🧑‍🎓

Dzięki Broadway Beauty Students możesz zyskać do 50% zniżki na szkolenia! To innowacyjny rodzaj nauczania, który dedykowany jest studentom kosmetologii, studentom pielęgniarstwa lub uczniom policealnej szkoły Technik Usług Kosmetycznych.

Zobacz jakie warunki musisz spełnić by zostać Studentem Broadway Beauty → TUTAJ

Możliwość rozłożenia szkoleń na raty → ✔️E-raty ✔️PayPlus → SPRAWDŹ

Jak zapisać się na szkolenie?

Gotowy na krok w stronę sukcesu? Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych placówek Warszawa, Gdańsk lub Katowice. Potem? Nic prostszego – skontaktuj się z nami i zapisz się na szkolenie! Twój nowy rozdział pełen możliwości czeka na Ciebie!

📞 Warszawa: +48 572 722 283, [email protected]
📞 Katowice: +48 512 773 626, [email protected]
📞 Gdańsk: +48 500 800 766, [email protected]

Skontaktuj się z nami i zacznij z nami tworzyć przyszłość, o jakiej marzysz!

Zadaj pytanie
Oceń nas!