Koktajl Monako: Rewolucyjny Zabieg Kosmetologii Estetycznej ! Nowość w ofercie !

Czym Jest Koktajl Monako?

Zabieg zyskuje coraz większą popularność i liczne grono zachwyconych klientek jego rezultatami. Wyróżnia się skutecznością i innowacyjnością. Każdy koktajl jest sporządzany do potrzeb skóry i oczekiwań klientek. Mieszanka jest tworzona przy klientce, bezpośrednio przed podaniem. Zatem, podejście do klienta jest bardzo indywidualne. Zabieg jest dla wszystkich, którzy czują, że ich skóra potrzebuje regeneracji i sporej dawki składników odżywczych.

Koktajl Monaco to zabieg oparty na starannie dobranych składnikach, połączonych z toksyną btx, co prowadzi do wyraźnego efektu przeciwdziałającego procesom starzenia. Zabieg jest znany pod wieloma określeniami: botox lift, królewski lifting bądź royal lifting. Zabieg polega na nowoczesnym zastosowaniu preparatu do redermalizacji oraz toksyny btx w jednej procedurze. Procedura zabiegowa jest analogiczna do mezoterapii igłowej, dlatego zabieg bywa porównywany do mezobotoksu, chociaż różni się od niego. Zabieg ten wykorzystuje unikalną mieszankę składników aktywnych, takich jak witaminy, minerały, peptydy i kwas hialuronowy, aby odmłodzić, nawilżyć i ujędrnić skórę. Daje jednoczesne wygładzenie zmarszczek mimicznych i rewitalizację skóry. Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry potężnej dawki składników aktywnych. Dzięki temu składniki wnikają głęboko w skórę, dostarczając niezbędne substancje odżywcze i stymulując naturalne procesy regeneracji. Preparat wykorzystywany podczas zabiegu jest tworzony bezpośrednio podczas wizyty, po ocenie stanu skóry oraz wnikliwym wywiadzie, aby spełnić oczekiwania klienta. Tak więc Koktajl Monako jest zabiegiem uniwersalnym, dostosowanym do skór w każdym wieku oraz redukującym wiele problemów skórnych.

Dla Kogo Jest Zalecany Ten Zabieg?
Koktajl Monako jest odpowiedni dla osób z różnymi problemami skórnymi, w tym:
1. Pierwsze oznaki starzenia się skóry: Zabieg ten doskonale sprawdza się u osób z drobnymi zmarszczkami, utratą jędrności i elastyczności skóry.
2. Sucha i odwodniona skóra: Składniki zawarte w koktajlu Monako intensywnie nawilżają skórę, przywracając jej zdrowy blask i elastyczność.
3. Trądzik i blizny potrądzikowe: Dzięki właściwościom regeneracyjnym i łagodzącym, koktajl Monako może pomóc w redukcji blizn potrądzikowych oraz zmniejszeniu widoczności trądzikowych przebarwień.
4. Ziemista cera, pozbawiona blasku: Zabieg ten może być również stosowany jako metoda poprawy ogólnego wyglądu skóry, nadając jej zdrowszy, młodszy i bardziej promienny wygląd.

Przekonaj się sama o mocy Koktajlu Monako!
Jakich efektów po zabiegu możesz się spodziewać?

• silne nawilżenie i odżywienie skóry
• poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry
• uniesienie opadającego owalu twarzy
• przywrócenie skórze blasku
• wyrównanie kolorytu i struktury skóry
• wygładzenie skóry
• redukcja rumienia
• regulacja wydzielania sebum, zwężenie porów skórnych

Jak przebiega zabieg?
Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia miejsca zabiegowego. Za pomocą krótkiej, cienkiej igły preparat wprowadzany jest odpowiednią techniką pod skórę. Efekt zabiegu utrzymuje się 3-6  miesięcy i również w takich odstępach czasowych możemy powtarzać zabieg.

KOKTAJL MONAKO – królewski lifting – oto coś, na co czekało wielu klientów! Zabieg, dzięki któremu w ekspresowym tempie można pozbyć się oznak starzenia ! Poznaj naszą ofertę zabiegów salonowych – TUTAJ

Jeśli zastanawiasz się nad koktajlem Monako, skonsultuj się z doświadczonym specjalistą kosmetologii estetycznej, który pomoże Ci ocenić, czy jest to odpowiedni zabieg dla Ciebie.

Jeśli jesteś specjalistą i chcesz doskonalić swoje umiejętności i wiedzę z zakresu kosmetologii estetycznej poznaj naszą ofertę szkoleniową – Koktajl Monako – TUTAJ

Zadaj pytanie
Oceń nas!