Jaki jest sekret sukcesu trenera w branży beauty?

Pierwsza taka publikacja w Polsce dedykowana branży w Beauty !

Jak być profesjonalnym trenerem w branży BEAUTY” to najnowszy e-book , który zbiera w jedną całość wiele tematów, dotyczących tej profesji. W jaki sposób zarządzać profesjonalnie biznesem trenerskim, a także wypracować profesjonalne i przyjazne relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi. I wreszcie: jak poruszać się w obszarze marketingu? Branża BEAUTY w Polsce wciąż prężnie się rozwija. Przybywa salonów kosmetycznych, centrów szkoleniowych, zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie z dnia na dzień. Dzięki Internetowi dostęp do informacji mamy coraz szerszy, ale… nadal brakuje kompleksowej, w przystępny sposób podanej wiedzy, w jaki sposób zostać TRENEREM W BRANŻY BEAUTY.

Ten e-book przynosi odpowiedzi na różnorodne pytania. Jego wartość podnosi dodatkowo fakt, że powstał w oparciu o bogate doświadczenie zawodowe Żanety Stanisławskiej zarówno od strony teoretycznej i praktycznej.
Rekomendacja LNE Kosmetologia Estetyczna oraz  Beauty Razem daje Ci pełną gwarancję jakości i wartości merytorycznej e-booka.

„Z perspektywy czasu wiem, jak ważne jest to, że nie przestałam nigdy wierzyć ani w siebie,
ani w to, co robię. Ani w sens mojej pracy. Jak doskonale wiesz (nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę w branży BEAUTY), nasze działania są w stanie realnie zmienić życie klientek i nas samych. Systematyczne dbanie o wygląd i wizerunek, mądre poprawianie urody- to sprawia, że przechodzimy metamorfozę nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną.
Warto o tym pamiętać,
szczególnie w odpowiedzialnej roli trenera.
Tak: masz realny wpływ na to, jak osoby, które ukończą kurs, będą w przyszłości pracować z klientkami. Jak będą się z nimi komunikować, jak je traktować. I tym samym będą świadczyć o Tobie i Twoim przekazywaniu wiedzy oraz kompetencji”

Pobierz darmowe demo

Nie chcesz przecież kupować kota w worku, nawet jeżeli masz obietnicę najpiękniejszego zwierzaka na świecie. Dzięki nam zdobędziesz kawałek wiedzy zupełnie za darmo. Jesteśmy przekonani, że będziesz chciała więcej, wszyscy chcemy się rozwijać, stawać się coraz lepszymi. Pobierz darmowe DEMO jednym kliknięciem TUTAJ

Jak zostać trenerem, czyli co znajdziesz w podręczniku

Ten e-book powstał dla Ciebie, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją drogę, czy jesteś już zaawansowana w branży BEAUTY. Jeśli rozpoczęłaś/rozpocząłeś przygodę z rolą trnera lub dopiero o niej marzysz- świetnie, że sięgasz po ten e-book. Wierzę, że dzięki naszym historiom oraz przykładom, jesteśmy w stanie uchronić Cię od wielu problemów czy błędów na zawodowej ścieżce. Jako uznany wśrodowisku teoretyk oraz praktyk, Żaneta Stanisławska-Gortat jest w stanie dać Ci nie tylko niezbędną w tej profesji wiedzę, ale też wiele AUTORSKICH, wypracowanych i zgromadzonych na przestrzeni lat wskazówek, porad i ostrzeżeń. Znajdziesz tutaj przekrój i zestaw wciąż niedocenianych w Polsce kompetencji i umiejętności trenerskich, połączonych z psychologicznymi i biznesowymi. Poznasz niezbędne w tej profesji podstawy: zachowanie, komunikacja, język biznesowy, wygląd zewnętrzny, komunikacja z klientami oraz z partnerami biznesowymi, wtym mowa ciała, zasady tzw. savoir vivre’u w branży, aż wreszcie psychologiczne apsekty relacji i przekazywania know- how.

Wiemy, że chcesz więcej

Na  stanislawska.pl znajdziesz więcej ciekawych merytorycznie i praktycznie przewodników po branży. To świetne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych w branży, a przede wszystkim skarbnica wiedzy trenera i praktyka Żanety Stanisławskiej-Gortat, jej wszystkie tejniki i sekrety. Zdobądź kilkunastoletnie doświadczenie dzięki e-bookom spisanym przez Eksperta branży BEAUTY.

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!