PRO TRAINER

Małgorzata Dulińska

Refleksologia

Od ponad 12 lat zajmuje się pracą z ciałem masując i wykonując zabiegi refleksoterapii stóp i twarzy. W swojej pracy łączy różne techniki patrząc na człowieka jako całość, w której ciało i psychika są ściśle ze sobą powiązane. Zdrowie człowieka rozumie jako zrównoważoną współpracę energii wszystkich organów. Czyta ze stóp. Właścicielka gabinetu „OD STÓP DO GŁÓW – ART OF HEALING”. Absolwentka The International Academy of Reflexsology & Meridian Therapy, Międzynarodowego Studium Refleksoterapii i kursów Instytutu Medycyny Chińskiej. W Broadway Beauty prowadzi szkolenia z masażu stóp z elementami refleksoterapii.

Masaż to sztuka. Sztuka uważności, bycia w przepływie, spokoju i harmonii. To, co dajemy drugiemu człowiekowi zależy od tego w jakiej jesteśmy formie. Wiedza nie wystarczy, potrzeba otwartości i akceptacji na wszystko, co chce się przejawić. Wszystko to, chce być uznane. Na moim szkoleniu opowiem ci dlaczego stopy są ważne. Nauczysz się czytać ze stóp i interpretować sygnały, które płyną z ciała. Pokażę ci masaż, który przyniesie tobie i twoim klientom dobre samopoczucie i zdrowie.

PRO TRAINER

Agnieszka Czerwińska

Refleksologia

Z wykształcenia psycholog i szkoleniowiec z 20 letnim stażem. Pokochała masaż z wzajemnością. Specjalizuje się w terapii manualnej nerwu błędnego i masażach relaksacyjnych i liftingujących twarzy. Czuje ogromną potrzebę dzielenia się z ludźmi tym, co może ich wspierać. Czerpie ze swojego osobistego doświadczenia uzupełnionego wiedzą i praktyką. Bliskie jest jej buddyjskie postrzeganie świata, praktykuje tai chi, tańczy, ćwiczy uważność na to, co dzieje się wokół. W Broadway Beauty prowadzi szkolenia z masażu stóp z elementami refleksoterapii.

Patrząc okiem praktyka masażysty, nie można pominąć znaczenia stóp, od których zaczynają się napięcia, dolegliwości odczuwane w kolanach, biodrach, kręgosłupie, aż po żuchwę. Nauczę cię prawidłowo chodzić! Pokażę ćwiczenia jak radzić sobie z napięciami w ciele czyli jak po prostu dbać o fundament, którym są stopy u człowieka. Podpowiem, jak dbać o siebie w pracy z klientem, bo nasza dobra kondycja fizyczna i psychiczna to podstawa udanego zabiegu, satysfakcji klienta i rozwoju biznesu.

Zadaj pytanie
Oceń nas!