PRO TRAINER

Aleksandra Lada

Oprawa oka, Kosmetologia estetyczna

Kosmetolog, nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje od 8 lat. Doświadczenie w zawodzie kosmetologa zdobywała w warszawskich klinikach, a w ostatnich latach jako trener w firmach szkoleniowych. Wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej zgłębia uczestnicząc w kongresach zarówno w Polsce – Miedzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz za granicą – IMCAS w Paryżu i AMWC w Monako. Aktualnie szkoleniowiec w Broadway Beauty Warszawa, gdzie prowadzi szkolenia z kosmetologii estetycznej: mezoterapia mikroigłowa, igłowa, stymulatory tkankowe. Dodatkowo pasjonuje się w zabiegach z zakresu stylizacji brwi i rzęs.

Zapraszam Cię na moje szkolenia prowadzone z humorem, w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Zawsze stawiam na profesjonalne przekazywanie wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Kosmetologia jest moją pasją, mam nadzieję dzięki moim szkoleniom, stanie się również Twoją.

OPINIE

Odbyłam w tym miejscu jednodniowe szkolenie ze stymulatorów tkankowych. Ogrom wiedzy zarówno ze strony teoretycznej i praktycznej. Pani szkoleniowiec Aleksandra jest niesamowita - to dzięki niej ta wiedza była szybko przyswajana! ? Świetna atmosfera, mnóstwo wsparcia, czytelne materiały szkoleniowe. Serdecznie polecam, na pewno do was wrócę! ❤️
Julia Brzózka
Byłam na szkoleniu z mezoterapii mikroigłowej, które przebiegało w miłej atmosferze i było na wysokim poziomie. Pani Ola była bardzo profesjonalna. Uważam że warto odwiedzić to miejsce za równo na początku swojej drogi z kosmetologią jak i na podszkoleniu się w tej dziedzinie. Na pewno jeszcze tam wrócę!
Wiktoria Kuty
Pani Klaudio, bardzo nam miło, że doceniła Pani przebieg i całokształt szkolenia, które prowadziła nasza Trenerka Ola. Cieszymy się, że to właśnie w naszej placówce mogła Pani zdobyć odpowiednią wiedzę i praktykę. Wierzymy, że zdobyte umiejętności przyczynią się do samych sukcesów w karierze zawodowej. Jeszcze raz gratulujemy ukończenia dotychczasowych szkoleń i zapraszamy ponownie do naszej placówki 🙂 Pozdrawiamy Zespół Broadway Beauty
Klaudia Koscinska-Trafala
Bardzo polecam placówkę ! Świetne szkolenie podologiczne u Pani Ali oraz duża dawka wiedzy u Pani Oli na laminacji. Polecam z całego serca, świetna atmosfera
Paulina Kosewska
Byłam na szkoleniu z stymulatorów tkankowy i wypełnianiu ust kwasem hialuronowym u Pani Oli Lada. Jestem mega zadowolona, Pani Ola ma talent i indywidualne podejście do każdego szkolenia. Napewno wrócę? Buziaczki dla Oli i Weroniki ?
настя Матюш
Miałam dziś szkolenie z mezoterapii mikroiglowej. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i gorąco polecam ten kurs. Instruktorka Pani Aleksandra przekazała mi wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Atmosfera przyjazna. ??
Marzena Bogdan
Uczestniczyłam w szkoleniu z mezoterapii igłowej, które prowadziła Pani Aleksandra Lada. Szkolenie było poprowadzone na najwyższym poziomie. Duża dawka wiedzy, miła i przyjazna atmosfera. Z wielką chęcią skorzystam z innych szkoleń ??
Diana Łomeć
Witam, Odbyłam w Broadway Beauty już kilka szkoleń. Ostatnie szkolenie z zakresu „ Stymulatory tkankowe”. Uważam, że była to jedna z najlepszych inwestycji w siebie w ostatnim czasie. Szkolenie prowadziła Aleksandra Lada- kosmetolog, która sprawiła, że dotychczas nieznane mi obszary pracy, stały się moją nową pasją, w której poruszam się z zaskakującą swobodą i radością. Wiedza przekazana w sposób, przystępny i klarowny. Praktyka pod okiem tej Pani okazała się czystą frajdą. Szkolenie na tyle doskonale:))), że pierwsze co zrobiłam po powrocie to zabieg na samej sobie. Placówka Broadway Beauty jak zawsze okazała się tym miejscem, w którym zamierzam zdobywać kolejne umiejętności a Pani Aleksandra Lada- dla Pani ogromne DZIEKUJĘ!!!! Za wszystko.
Aleksandra Czuroń
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z liftingu rzęs i laminacji brwi w Broadway Beauty w Warszawie pod okiem Aleksandry Lady. Jestem bardzo zadowolona zarówno z części teoretycznej gdzie szczegółowo omówione zostały wszelkie zagadnienia dotyczące zabiegu, jak również z części praktycznej. Szkolenie spełniło moje oczekiwania i z pewnością nie jest to ostatnie szkolenie na którym byłam w Broadway Beauty. Polecam!
Karolina Mętrak
Polecam Broadway Beauty! Pani Aleksandra Lada przeprowadza szkolenia na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze. Z miłą chęcią będę wracała na kolejne szkolenia.
Weronika
Byłam na dwóch szkoleniach, z mezoterapii igłowej oraz stymulatorów, serdecznie polecam 🙂 Pani Aleksandra jest wspaniałym szkoleniowcem, pełen profesjonalizm i fantastyczne umiejętności przekazywania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Na szkoleniach tworzy super przyjazną atmosferę, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Panie z recepcji również bardzo sympatyczne i pomocne, błyskawicznie odpowiadają na maile!
Ag Wa
BARDZO polecam Broadway Beauty w Warszawie a w szczególności kursy u Pani Oli ♡ byłam na paru i planuje wrócić!☺️. Dziewczyny na recepcji tworzą fajna atmosferę, z Olą łapie się szybki kontakt- nic dodać nic ująć. Dla mnie petarda ?
Luiza Dmochowska
Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia z mezoterapii igłowej pod okiem wspaniałej Aleksandry Lady. Zarówno teoria jak i praktyka na wysokim poziomie. Ola jest świetnym szkoleniowcem, dlatego szczerze polecam szkolenia prowadzone przez nią. Dodatkowo, chciałabym też wspomnieć o Paniach z recepcji, bo są bardzo ciepłe, serdeczne i życzliwe. Z pewnością wrócę niedługo na kolejne szkolenia!
Anita Kozłowska
Dwa wspaniałe dni spędzone w Broadway. Pod okiem Aleksandry Lada- świetnej Pani szkoleniowiec! Polecam serdecznie, fachowe podejście, otwartość na omówienie każdego tematu związanego z kosmetologią co świadczy o wysokim wykształceniu Pani Oli, kosmetyki i narzędzia do pracy wysokiej jakości. Bardzo profesjonalne podejście. Panie na recepcji bardzo pomocne. Napewno wrócę wkrótce!
Alina Dębowska
estem bardzo zadowolona ze szkoleń, które odbyłam w placówce Broadway Beauty Warszawa. Polecam w szczególności kursy u Pani Oli, która na bardzo wysokim poziomie przekazuje wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Wspaniały instruktor! ❤️Dziewczyny z recepcji również bardzo pozytywne, tworzą cudowną atmosferę. Aż chce się wracać! ?
Patrycja
Jestem bardzo zadowolona z niedawno odbytego szkolenia dotyczącego kosmetycznego wybielania zębów. Dziękuję Pani Aleksandrze za przekazaną wiedzę ? (właściciel)
Julia Przyborowska
Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń odbytych w Broadway Beauty. Pani Aleksandra jest świetnym trenerem. Przekazuje informacje w łatwy i przystępny sposób, odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwa i przemiła! Dzięki temu zarówno część teoretyczna jak i praktyczna są czystą przyjemnością, a zdobytą wiedzę można wykorzystać w dalszej pracy. Polecam serdecznie!
Sabina Latkowska
Ukończyłam w BrodwayBeauty 3 szkolenia. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy jaką uzyskałam. Bardzo dużym plusem jest rozbudowana część praktyczna. Pani Aleksandra Lada, która prowadziła zajęcia jest szkoleniowcem na najwyższym poziomie, na każde z moich pytań uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Pani Aleksandra jest pomocną, miłą oraz cierpliwą osobą. Szkolenia odbyły się w swobodnej atmosferze. Panie z recepcji bardzo uprzejme i pomocne. Polecam szkolenia w BrodwayBeauty 🙂
Katarzyna Pękala
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonywanych przez Olę ? korzystam regularnie z laminacji brwi oraz zabiegów pielęgnacyjnych! Z całego serca polecam to miejsce. Usługi oraz obsługa na najwyższym poziomie!
Zuzanna Borek
Ulubione miejsce w Warszawie Profesjonalna obsługa i fantastyczna atmosfera ? Korzystałam z zabiegów u Pani Ani oraz u Pani Oli i jestem zachwycona! Przemiła obsługa recepcji i pełen profesjonalizm. Za każdym razem nie mogę doczekać się na kolejną wizytę
Aleksandra Osuch
Zadaj pytanie
Oceń nas!