PRO TRAINER

Aleksandra Lada

Oprawa oka, Kosmetologia estetyczna

Kosmetolog, nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje od 8 lat. Doświadczenie w zawodzie kosmetologa zdobywała w warszawskich klinikach, a w ostatnich latach jako trener w firmach szkoleniowych. Wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej zgłębia uczestnicząc w kongresach zarówno w Polsce – Miedzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz za granicą – IMCAS w Paryżu i AMWC w Monako. Aktualnie szkoleniowiec w Broadway Beauty Warszawa, gdzie prowadzi szkolenia z kosmetologii estetycznej: mezoterapia mikroigłowa, igłowa, stymulatory tkankowe. Dodatkowo pasjonuje się w zabiegach z zakresu stylizacji brwi i rzęs.

Zapraszam Cię na moje szkolenia prowadzone z humorem, w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Zawsze stawiam na profesjonalne przekazywanie wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Kosmetologia jest moją pasją, mam nadzieję dzięki moim szkoleniom, stanie się również Twoją.

OPINIE

Byłam na dwóch szkoleniach, z mezoterapii igłowej oraz stymulatorów, serdecznie polecam 🙂 Pani Aleksandra jest wspaniałym szkoleniowcem, pełen profesjonalizm i fantastyczne umiejętności przekazywania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Na szkoleniach tworzy super przyjazną atmosferę, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Panie z recepcji również bardzo sympatyczne i pomocne, błyskawicznie odpowiadają na maile!
Ag Wa
BARDZO polecam Broadway Beauty w Warszawie a w szczególności kursy u Pani Oli ♡ byłam na paru i planuje wrócić!☺️. Dziewczyny na recepcji tworzą fajna atmosferę, z Olą łapie się szybki kontakt- nic dodać nic ująć. Dla mnie petarda 🧨
Luiza Dmochowska
Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia z mezoterapii igłowej pod okiem wspaniałej Aleksandry Lady. Zarówno teoria jak i praktyka na wysokim poziomie. Ola jest świetnym szkoleniowcem, dlatego szczerze polecam szkolenia prowadzone przez nią. Dodatkowo, chciałabym też wspomnieć o Paniach z recepcji, bo są bardzo ciepłe, serdeczne i życzliwe. Z pewnością wrócę niedługo na kolejne szkolenia!
Anita Kozłowska
Dwa wspaniałe dni spędzone w Broadway. Pod okiem Aleksandry Lada- świetnej Pani szkoleniowiec! Polecam serdecznie, fachowe podejście, otwartość na omówienie każdego tematu związanego z kosmetologią co świadczy o wysokim wykształceniu Pani Oli, kosmetyki i narzędzia do pracy wysokiej jakości. Bardzo profesjonalne podejście. Panie na recepcji bardzo pomocne. Napewno wrócę wkrótce!
Alina Dębowska
estem bardzo zadowolona ze szkoleń, które odbyłam w placówce Broadway Beauty Warszawa. Polecam w szczególności kursy u Pani Oli, która na bardzo wysokim poziomie przekazuje wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Wspaniały instruktor! ❤️Dziewczyny z recepcji również bardzo pozytywne, tworzą cudowną atmosferę. Aż chce się wracać! 😊
Patrycja
Jestem bardzo zadowolona z niedawno odbytego szkolenia dotyczącego kosmetycznego wybielania zębów. Dziękuję Pani Aleksandrze za przekazaną wiedzę 😊 (właściciel)
Julia Przyborowska
Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń odbytych w Broadway Beauty. Pani Aleksandra jest świetnym trenerem. Przekazuje informacje w łatwy i przystępny sposób, odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwa i przemiła! Dzięki temu zarówno część teoretyczna jak i praktyczna są czystą przyjemnością, a zdobytą wiedzę można wykorzystać w dalszej pracy. Polecam serdecznie!
Sabina Latkowska
Ukończyłam w BrodwayBeauty 3 szkolenia. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy jaką uzyskałam. Bardzo dużym plusem jest rozbudowana część praktyczna. Pani Aleksandra Lada, która prowadziła zajęcia jest szkoleniowcem na najwyższym poziomie, na każde z moich pytań uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Pani Aleksandra jest pomocną, miłą oraz cierpliwą osobą. Szkolenia odbyły się w swobodnej atmosferze. Panie z recepcji bardzo uprzejme i pomocne. Polecam szkolenia w BrodwayBeauty 🙂
Katarzyna Pękala
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonywanych przez Olę 🥰 korzystam regularnie z laminacji brwi oraz zabiegów pielęgnacyjnych! Z całego serca polecam to miejsce. Usługi oraz obsługa na najwyższym poziomie!
Zuzanna Borek
Ulubione miejsce w Warszawie Profesjonalna obsługa i fantastyczna atmosfera 🤩 Korzystałam z zabiegów u Pani Ani oraz u Pani Oli i jestem zachwycona! Przemiła obsługa recepcji i pełen profesjonalizm. Za każdym razem nie mogę doczekać się na kolejną wizytę
Aleksandra Osuch
Zadaj pytanie
Oceń nas!