Zainwestuj w siebie! - Zostań Techikiem Usług Kosmetycznych

Podczas nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące pielęgnacji skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp. Poznasz techniki stylizacji i wizażu. Nauczysz się kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej oraz zdrowotnej. Dodatkowo będziesz uczestniczył w licznych darmowych pokazach i szkoleniach znanych firm kosmetycznych z możliwością uzyskania certyfikatów, które umocnią Twoją pozycję w branży beauty. Nasza szkoła stawia przede wszystkim na PRAKTYKĘ!!! W pełni wyposażone sale dydaktyczne, nowoczesny sprzęt, profesjonalne kosmetyki oraz doświadczona kadra – to wszystko da Ci odpowiedni start aby zaistnieć w świecie kosmetycznym.

Spotkania oraz dodatkowe szkolenia z trenerami Broadway Beauty, pokażą Ci świat beauty od środka– a może i Ty dołączysz do kadry Broadway Beauty!!! Nasza szkoła oferuje pracę dla najlepszych absolwentów.

Technik Usług Kosmetycznych

Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, ale również z innych zawodem, jednak nie jest wymagana matura.

  • świadectwo ukończenia szkoły policealnej z tytułem: Technik Usług kosmetycznych (symbol 514207)
  • kwalifikacje K1-wykonywanie zabiegów kosmetycznych (FRK. 04)
  • międzynarodowy dyplom w języku angielskim
  • Europass: zawodowy paszport potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Szkoła policealna dwuletnia – 4 semestry

Tryb – zaoczny

Opłata rekrutacyjna:
99zł

Czesne:
499zł

Skorzystaj z jeszcze większego rabatu- opłać z góry za 2 semestry, a otrzymasz 10% dodatkowego rabatu i 0zł opłaty rekrutacyjnej*

Oszczędzasz aż 598 zł

*szczegóły w mailu po wypełnieniu formularza zapisu.

Formularz Zapisu

Wypełnij ten formularz, a my wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli pojawią się pytania zapraszamy do sekretariatu szkoły lub napisz na [email protected]

Uzupełnij swoje dane

Wybierz placówkę i grupę

Wysyłanie zgłoszenia..

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Na podany adres e-mail wysłaliśmy niezbędne dokumenty, które należy wypełnić i do nas dostarczyć, aby dokończyć procedurę rejestracji. Szczegóły znajdują się w wiadomości e-mail.

Kolejny krok do sukcesu

W trzecim semestrze kierunku Technik Usług Kosmetycznych możesz wybrać jedną ze wspaniałych specjalizacji
Specjalizacje powstały z myślą o zapotrzebowaniu na rynku pracy. Makijaż permanentny, stylizacja brwi oraz podologia to najpopularniejsze zabiegi wykonywane przez klientów w gabinetach kosmetycznych na całym świecie.