Myśl przyszłościowo! - Zostań Techikiem Sterylizacji Medycznej

Czy wiesz, że według najnowszych wytycznych rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań sanitarnohigienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej. Posiadanie autoklawu w salonie, nie będzie upoważniać do jego użytkowania. W każdym salonie/ gabinecie/ placówce będzie musiał być co najmniej jeden pracownik który posiada tytuł Technika Sterylizacji Medycznej z kwalifikacją K1- wykonywanie dekontaminacji sprzętu i wyrobów medycznych MED.12.

Technik sterylizacji medycznej to nowy zawód medyczny, który powstał na wniosek środowiska zajmującego się wytwarzaniem sterylnych wyrobów medycznych w warunkach ochrony zdrowia.

Celem pracy technika sterylizacji medycznej jest zapewnienie odpowiedniej czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia.

Technik Sterylizacji Medycznej

Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, ale również z innych zawodem, jednak nie jest wymagana matura.

  • świadectwo ukończenia szkoły policealnej z tytułem: Technik Sterylizacji Medycznej (symbol 321104)
  • kwalifikacje K1: Wykonywanie dekontaminacji sprzętu i wyrobów medycznych (MED.12.)
  • międzynarodowy dyplom w języku angielskim
  • Europass: zawodowy paszport potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Szkoła policealna roczna – 2 semestry
Tryb – zaoczny
Nauczanie – hybrydowe (teoretyczne zajęcia prowadzone w trybie online, zajęcia praktyczne prowadzone stacjonarnie)

Opłata rekrutacyjna:
0zł

Czesne:
99zł

Skorzystaj z rabatu- opłać z góry za 2 semestry, a otrzymasz 10% rabatu

*szczegóły w mailu po wypełnieniu formularza zapisu.

Formularz Zapisu

Wypełnij ten formularz, a my wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli pojawią się pytania zapraszamy do sekretariatu szkoły lub napisz na [email protected]

Uzupełnij swoje dane

Wybierz placówkę i grupę

Wysyłanie zgłoszenia..

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Na podany adres e-mail wysłaliśmy niezbędne dokumenty, które należy wypełnić i do nas dostarczyć, aby dokończyć procedurę rejestracji. Szczegóły znajdują się w wiadomości e-mail.

Kolejny krok do sukcesu

Podczas trwania nauki na kierunku Technik Sterylizacji Medycznej możesz wybrać jedną ze wspaniałych specjalizacji. Specjalizacje powstały z myślą o zapotrzebowaniu na rynku pracy. Makijaż permanentny, stylizacja brwi oraz podologia to najpopularniejsze zabiegi wykonywane przez klientów w gabinetach kosmetycznych na całym świecie.

Zadaj pytanie
Oceń nas!