Rekrutacja idealna=pracownik idealny?

Rekrutacja wzbudza wiele emocji, zarówno u pracodawców jak i kandydatów ubiegających się o nową posadę. Szczególnie w branży beauty proces ten jest kluczowy dla stworzenia pozytywnego wizerunku całej firmy. Zatem „Jak znaleźć super pracownika”?

Na to pytanie odpowiada Żaneta Gortat – Stanisławska w swoim najnowszym e-booku poświęconym rekrutacji w branży beauty.

Kompleksowy przewodnik po rekrutacji w branży beauty

E-book „Jak znaleźć super pracownika” to kompleksowy przewodnik, który odmieni Twoje myślenie o rekrutacji. Żaneta Gortat – Stanisławska w swojej publikacji zwraca uwagę na wszystkie etapy rekrutacji. Począwszy od decyzji o przeprowadzeniu rekrutacji, przez stworzenie ogłoszeń, odpowiedzi na aplikacje kandydatów, rozmowę rekrutacyjną oraz wybór odpowiedniego kandydata i wprowadzenie go do firmy. Dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i w przejrzysty sposób opisuje dylematy towarzyszące wielu pracodawcom w branży beauty związane zarówno z zatrudnieniem jak i zwolnieniem pracownika. Porusza też kwestię postrzegania firmy przez potencjalnych kandydatów, rozwijając zagadnienia związane z EB, czyli Employer Branding.

„W branży beauty, jak doskonale wiemy, to pracownik staje się jedną z wizytówek całej placówki i firmy. A przy tym osoby zatrudniającej-szefa, lidera, managera-również.
Właśnie dlatego odpowiednia, fachowa i wszechstronna rekrutacja ma niezwykle istotne znaczenie. Wciąż jeszcze nie docenia się faktu, że jej efekt, czyli wybór nowej osoby, wpływa bezpośrednio oraz znacząco na funkcjonowanie i przyszłość firmy„

To pierwszy tego typu e-book, który ułatwi Ci znalezienie super pracownika

W branży beauty proces rekrutacji jest specyficzny, a znalezienie odpowiedniego kandydata często wydaje się niemal niemożliwe. Dlatego w e-booku „Jak znaleźć super pracownika” Żaneta Gortat – Stanisławska dzieli się swoimi radami i trikami, które wraz z zespołem zaufanych współpracowników wypracowała na przestrzeni lat. To niepowtarzalna dawka wiedzy praktycznej połączonej z przykładami wziętymi z życia zawodowego i nie tylko. Dzięki wiedzy zdobytej z tego e-booka stworzysz unikatowe standardy rekrutacji. Z łatwością przeprowadzisz rozmowę rekrutacyjną ale też nauczysz się jak zaprezentować siebie i swoją firmę oraz jak reagować w sytuacjach typowych i…awaryjnych. Właściwie zadbasz o prawa i obowiązki pracownika oraz nauczysz się niełatwej sztuki budowania atmosfery w firmie.

Darmowe demo „Jak znaleźć super pracownika”

Zastanawiasz się czy ten e-book jest dla Ciebie? Jesteśmy pewni, że tak! Dlatego dajemy Ci część tej unikatowej wiedzy zupełnie za darmo. TUTAJ znajdziesz fragment e-booka, dzięki któremu zdobędziesz nową wiedzę, rozwiniesz się i … z pewnością zdecydujesz się na przeczytanie całego e-booka.

Więcej wiedzy o branży beauty

Własny rozwój jest kluczem do sukcesu w każdej branży, szczególnie w branży beauty gdzie musisz zadbać o swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne – rozwój to podstawa. Aby ułatwić Ci znalezienie fachowych informacji z branży beauty, Żaneta Gortat – Stanisławska systematycznie dzieli się swoją Ekspercką wiedzą w autorskich e-bookach. Na stronie stanislawska.pl znajdziesz nie tylko najnowszy e-book o rekrutacji w branży beauty „Jak znaleźć super pracownika”, ale też rekomendowany przez LNE, Kosmetologia Estetyczna i Beauty Razem e-book „Jak być Profesjonalnym trenerem w branży Beauty”.

Zadaj pytanie
Oceń nas!