Od czego zacząć przygodę z oczyszczeniem wodorowym?

Oczyszczanie wodorowe dla początkujących

Zacznijmy od tego jak działa wodór i co daje nam samo oczyszczanie wodorowe. Prawidłowo przeprowadzony zabieg i oryginalna technologia dają szereg możliwości do stosowania w gabinecie. Po pierwsze i najważniejsze mamy tutaj do czynienia z silną antyoksydacją, czyli kompletnym wymieceniem wolnych rodników. Zapewniamy szerokie działanie przeciwstarzeniowe. Dzięki technologii wodorowej możemy również działać bardzo silnie bakteriostatycznie, zapewniamy tym samym niwelowanie trądziku i stanów zapalnych.

Zabieg ten jest bez wątpienia najlepszą propozycją dla osób narażonych na działanie stresu i zanieczyszczeń środowiska. Poprawi efektywne funkcjonowanie skóry doprowadzając do spowolnienia procesów starzenia. Nada skórze promienny i zdrowy wygląd.

Na czym opiera się działanie wodoru?

Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Wnika w głąb skóry i daje niesamowity efekt już na poziomie komórkowym. Urządzenie Skyllar, z którego korzystają nasi eksperci wykorzystuje z powodzeniem jego biofizyczne właściwości. Jako najmniejszy i najlżejszy z pierwiastków z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Skutecznie je neutralizuje pozbawiając szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalany z organizmu.
Podstawą zabiegu z wykorzystaniem Skyllar jest aktywny wodór wytwarzany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości generatora. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki,
fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu.

Procedura oczyszczania wodorowego

Pamiętaj, że procedura zależy od zabiegowca. Mamy wiele możliwości wykorzystania siły wodoru. Możemy skorzystać z zabiegu osobno, jako procedura solo, która jest już aktywna i przynosi dobre efekty. Kolejną możliwością jest zastosowanie procedury kombinowanej, czyli połączenie oczyszczania wodorowego z innymi elementami. Nasi eksperci polecają łączyć procedurę np. z ultradźwiękami, które dodatkowo pomogą wprowadzić składniki aktywne w głąb skóry. Oczyszczanie wodorowe to świetne uzupełnienie zabiegów z falą radiową, przygotuje skórę do przyjęcia energii, a siła wodoru dodatkowo wzmocni lifting skóry.

Specjalnie dla Was nasz ekspert przygotował film z podstawową procedurą zabiegową. Zobaczycie tam jakich produktów używa, jakie parametry ustawia i jak wykonuje kolejno kroki zabiegowe.

Zadaj pytanie
Oceń nas!