Baza Usług Rozwojowych, czyli jak zdobyć dofinansowanie❓

 

Kto może otrzymać dofinansowanie z BUR?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z 14 województw w Polsce, z wyłączeniem mazowieckiego oraz pomorskiego. O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wnioski należy składać u operatora przypisanego do danego województwa lub regionu, w którym mieści się siedziba wnioskodawcy.

Jakiej wielkości dofinansowanie można otrzymać?

Maksymalne poziomy dofinansowania oraz limity kwotowe różnią się w zależności od siedziby firmy. Maksymalna kwota dofinansowania, jaką możesz uzyskać wynosi nawet do 80%. Dokładne informacje odnośnie poziomu dofinansowania jakie można uzyskać, znajdziecie na stronie Bazy Usług Rozwojowych

Na jakie szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowaniem objęte są tylko i wyłącznie szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Jako Broadway Beauty posiadamy aktywny wpis do BUR, co oznacza że wszystkie nasze szkolenia mogą zostać objęte dofinansowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z naszej oferty i nie możesz go znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych, skontaktuj się z nami, a dodamy interesujące Cię szkolenie.

O czym warto pamiętać?

Nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów, dopóki nie podpiszesz z Operatorem umowy o dofinansowanie, która jest dla Ciebie gwarancją wypłacenia środków
Jeśli w Bazie Usług Rozwojowych nie ma interesującej Cię usługi, możemy przygotujemy ją dla Ciebie
Przez cały proces (od samego początku do samego końca) wspieramy Cię we wszystkich formalnościach
To świetna okazja, aby przeszkolić pracowników lub siebie nawet za 20% wartości szkolenia. Projekt tego typu może się już nie powtórzyć, więc warto z niego skorzystać.
To idealny sposób na rozwój firmy i wyprzedzenie konkurencji oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Pamiętaj, że inwestycja w rozwój to najlepsza inwestycja!

DOFINANSOWANIE Krok po kroku

  • Krok 1 – Kontakt z nami

Sprawdzimy poziom dofinasowania, na który możesz liczyć. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pomożemy określić Twoje potrzeby i wybrać najlepszą ofertę szkoleń. Ułatwimy Ci wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowania oraz założenie konta firmowego w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 510 746 484

  • Krok 2 – Złożenie wniosku u operatora

Skontaktujemy Cię z Operatorem w Twoim regionie, u którego złożysz wniosek o dofinansowanie. Operator sprawdzi poprawność dokumentów, które wcześniej wspólnie przygotowaliśmy i przekaże Ci informację na temat niezbędnych poprawek (jeśli takie będą konieczne).

  • Krok 3 – Podpisanie umowy o dofinansowanie

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz informację od Operatora na temat przyznanego dofinansowania. Ponownie spotkasz się z Operatorem, aby podpisać umowę o dofinansowanie, która będzie dla Ciebie gwarancją uzyskania środków. Na jej podstawie podejmiesz dalsze kroki.

  • Krok 4 – Zapisy na szkolenie (w BUR)

Po podpisaniu umowy o dofinansowanie możesz zgłosić się już na szkolenie (Ty i Twoi pracownicy, jeśli takich posiadasz). Zgłoszenia na szkolenie dokonujesz w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Tutaj również możesz liczyć na naszą pomoc

  • Krok 5 – Realizacja i ocena szkolenia

Na tym etapie realizujemy wybrane przez Ciebie szkolenia i dokładamy wszelkich starań, abyś był z nich zadowolony i uzyskał oczekiwane efekty. Na koniec wystawisz nam w BUR ocenę za zrealizowane usługi oraz otrzymasz zaświadczenie o udziale w zrealizowanym szkoleniu.

  • Krok 6 – Rozliczenie dofinansowania EFS

To ostatni krok w całym procesie. Po wystawieniu oceny za zrealizowaną usługę, ponownie pomożemy wypełnić Ci niezbędne dokumenty potrzebne do rozliczenia dofinansowania. Na podstawie opłaconej faktury i przygotowanych wspólnie dokumentów otrzymasz refundację poniesionych kosztów, zgodnie z wysokością przyznanego dofinansowania

JAKI JEST KOLEJNY KROK, ABY UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

  • Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
  • Określimy Twoje potrzeby rozwojowe i pomożemy dobrać odpowiednie usługi i szkolenia.
  • Pomożemy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.
Zadaj pytanie
Oceń nas!