PRO TRAINER

Marta Pyrzyk

Podologia, Face modeling

Posiada wykształcenie kosmetyczno-medyczne, trener Broadway Beauty od 6 lat. Doświadczony praktyk z takich dziedzin jak podologia, laseroterapia, pigmentacja oraz sterylizacja medyczna. Swoją wiedzę oraz umiejętności wykorzystuje podczas szkoleń. Pasję przekształciła w zawód, czego potwierdzeniem jest wiele przeprowadzonych szkoleń. Doświadczenie w terapiach manualnych, a w szczególności masażu Kobido Lift, zrzeszył jej szerokie grono odbiorców. Marta swoją pasją zaraża kursantów, otacza ich opieką po szkoleniu. Umiejętność łączenia różnych zabiegów pozwala jej osiągnąć najlepsze rezultaty czego przykładem jest laserowe usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego wraz z removerem. Prywatnie prowadzi gabinet kosmetyczny, a przy tym ciągle poszerza swoje horyzonty ucząc się nowych technik. Na co dzień kieruje się zasadą ,,mogę to zrobię, koniec tematu”.

Zapraszam Cię na moje szkolenia, podczas których podchodzę indywidualnie do każdego kursanta oraz w sposób rzetelny przekazuję swoją wiedzę. Zdecydowanie stawiam na praktykę i zawsze dostarczam dużą dawkę pozytywnej energii podczas zajęć.

OPINIE

Świetne podejście do kursantek , domowa atmosfera, bardzo duża ilość wiedzy. Bardzo polecam trenerkę Martę ?
Karolina Grądys
Miałam przyjemność uczestniczyć już na wielu szkoleniach, byłam u Marty, Ewy czy tez Oktawii. Wszystkie dziewczyny są profesjonalistkami, z każdego szkolenia wyniosłam ogromna ilość wiedzy i zapału do działania. Szkoleniowcy jak i cała obsługa tej placówki jest tak niesamowicie przyjazna, ze po tych kilku szkoleniach czuje się tam jak u siebie. Zawsze z uśmiechem, ciepło przywitana. Przyjemnie się wraca do miejsca w którym liczą się ludzie❤️
Marta Drelich
Odbylam szkolenie brow bar w koncowce sierpnia. Prowadzącą była p. Marta Pyrzyķ. Poziom nauczania i atmosfera nieskonczenie wspaniałe. Osobowość P. Marty sprawia, że ma się wrażenie, iż pozyskało się przyjaciela na całe życie.
Małgorzata
Bardzo polecam kurs podologiczny rozszerzony u Pani Marty Pyrzyk❤️ Wielka wiedza i zaangażowanie. Bardzo przejrzyście przekazuje wiedzę dzięki temu po 5 dniach czuje że jestem gotowa na pracę przy podologii. Miła atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni. Kawa słodycze woda na miejscu. Szafki na schowanie swoich rzeczy. Polecam z całego serca ❤️ Pozdrawiam serdecznie ?
Agata Sobczak
Wczoraj byłam na szkoleniu z masażu KOBIDO Lift z Panią Martą. Pani Marta jest osobą bardzo kompetentną, sympatyczną, która potrafi w sposób przystępny przekazać trudny materiał. Zajęcia przebiegły w bardzo przyjemnej atmosferze. Kurs został przeprowadzony na wysokim poziomie?
Barbara Kozerska
Daję 5 gwiazdek dla Pani Marty Pyrzyk? Dwudniowe szkolenie z Kobido u Was będę długo miło wspominać. Pani Marta po prostu aż tryska wiedzą i dobrą energią, za którą chcę jeszcze raz z całego serca podziękować.
Mariola Włodyka
Jedna z lepszych placówek szkoleniowych w jakich miałam możliwość być. Odbyłam szkolenie z podologi dla początkujących, super sprawa. Przyjemna atmosfera, szkoleniowcy to profesjonaliści. Pani Marta wszystko pokazuje i objaśnia, służy pomocą i śmiało można o wszystko pytać. Na prawdę super, polecam z całego ❤️
Anna Chabowska
Pierwszy raz miałam okazję szkolić się w Brodway Beauty i nie żałuję wyboru!! Szkolenie z masażu Kobido Lift na maksa profesjonalne!! Pani Marta przekazała ogrom wiedzy oraz mnóstwo wspaniałej, pozytywnej energii i motywacji do działania♡♡♡ Zdecydowanie z kolejnymi szkoleniami wybiorę Brodway Beauty!
Karolina Kozłowska
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia podologia poziom rozszerzony. Pani Marta to cudowna osoba, doskonale przekazuje wiedzę. Po tym szkoleniu jestem bardzo dobrze przygotowana do pracy jako podolog. Polecam każdemu! Panie na recepcji również bardzo miłe i uprzejme 🙂 Na plus dla mnie jest lokalizacjia, dobry dojazd oraz miejsca parkingowe. Polecam Broadway Beauty Katowice!
Marta Nowacka
Szkolenie podologiczne, w którym miałam przyjemność uczestniczyć i w którym mentorką była Marta Pyrzyk otworzyła moją zawodową drogę. Ogrom przekazanej wiedzy, możliwość pracy na wielu modelach oraz dokładna analiza każdego przypadku była nieocenioną wiedzą przekazaną przez Martę. Polecam z całego serca!
Marzena Zacharczuk
Cudne miejsce ! Wspaniała atmosfera. Wiedza przekazana na najwyższym poziomie ? Oktawia i Marta - najlepsze instruktorki. Na pewno wrócę po kolejną dawkę wiedzy właśnie do tego miejsca ? Polecam !?
Paulina Rojczyk
Brałam udział w szkoleniu Podologia-rozszerzony poziom. 5 dni bardzo intensywnego szkolenia. Dużo wiedzy, dużo modeli. Bardzo podobało mi się to, że nie było oparte to na samej teorii, ale zdobyłyśmy naprawdę sporo praktycznego doświadczenia. Zajęcia prowadziła Marta. Fantastyczny człowiek i nauczyciel. Posiada ogrom wiedzy, którą potrafi przekazać. Kurs odbywa się w luźnej atmosferze z dawką dobrego poczucia humoru Marty 🙂 Teoria nam przedstawiona była jak najbardziej aktualna, bez przestarzałych materiałów. Jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z podologią polecam ten kurs jako podstawa do dalszych szkoleń i działań. Dziewczyny w recepcji też przemiłe i zawsze chętne do pomocy. Polecam z całego serduszka <3
Kornelia Grzonka
Jestem kosmetologiem z 20- letnim stażem. Przez te lata brałam udział w dziesiątkach szkoleń. NIC NIE POBIJE PLACÓWKI BRODWAY BEAUTY ! Miejsce, materiały, sprzęt, ilość modeli, atmosfera !! I do tego TOP OF THE TOP Marta Pyrzyk- instruktor, szkoleniowiec, lingeristka, podolog i wspaniały cudowny człowiek. Życzę każdemu spotkania z nią, Cudowny czas na kolejnym szkoleniu (trudnym ,męczącym 5 dniowa podologia- kosmos dla nas ) na którym Marta w obrazowy, wyczerpujący i łatwy sposób wprowadza w świat podo ?? Polecam !!!!!
Agnieszka Moch
Szkolenie podologiczne na najwyższym poziomie, prowadząca rzetelna, konkretna, miła. Z całego serca i rozumu panią Martę Pyrzyk POLECAM!!!
Aneta Kubanek
Miałam okazję być na szkoleniu u Pani Marty Pyrzyk z Podologii, a konkretnie z klamr tytanowych. Serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona . Pani Marta to wspaniały szkoleniowiec z ogromną wiedzą. Na szkoleniu panowała też super atmosfera.
Ola Kosiba
Serdecznie polecam szkolenie w Broadway Beauty. Właśnie ukończyłam szkolenie z masażu Kobido Lift, które przeprowadziła w sposób profesjonalny Pani Marta Pyrzyk. Duża dawka wiedzy przekazana w sposob zrozumiały. Bardzo miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
Pavlovska Permanent
Zadaj pytanie
Oceń nas!