PRO TRAINER

Justyna Pleskot

Makijaż permanentny, Oprawa oka, Face modeling

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz studia magisterskie na Akademii Morskiej w Gdyni. W 2016 roku została Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Od lat prowadzi wykłady z kosmetologii oraz zajęcia z pracowni kosmetyki w Szkołach Policealnych. Jako certyfikowana linergistka i stylistka oprawy oka dużą wagę przywiązuje do tematu higieny i bezpieczeństwa pracy, a także naturalności efektu końcowego. Te doświadczenia pomogły jej wypracować poczucie estetyki i piękna. Z natury jest perfekcjonistką, więc w swojej pracy dba o każdy detal. Oprócz makijażu permanentnego fascynuje ją face modeling i niesamowite działanie terapeutyczne Kobido i Kinesiotaping. Od wykonania pierwszych zabiegów do prowadzenia profesjonalnych szkoleń minęło wiele lat pracy, ciągłego poszukiwania nowych metod, technik i narzędzi. Dzisiaj wie, że dobry trener tylko przekazuje wiedzę, najlepszy – jest inspiracją do dalszego działania i rozwoju.

Wybierając szkolenia ze mną przekonasz się, że ważna jest zarówno wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia, jak i świetna atmosfera w trakcie pracy i nauki.

OPINIE

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało by podkreślić wspaniałość tego miejsca i osób tam pracujących! Jestem przeogromnie wdzięczna za domową atmosferę, wiedzę i pomoc. Justynko ! Tobie dziękuję za genialnie poprowadzone szkolenie z PMU. Za cierpliwość i każde dobre słowo! Nauczyłam się wiele i na pewno wrócę! Polecam z całego serca !❤️❤️❤️
Olga Rutkowska
To bylo moje drugie szkolenie w Broadway Beauty z placowka w Gdansku. To, ze wrocilam tu po niespelna roku od pierwszego szkolenia chyba mowi samo za siebie i jest dowodem na to, iz placowka spelnia wszelkie moje oczekiwania. A nawet wiecej ? niezwykle mila atmosfera tu panujaca dziala jak lep ma muchy. Wiedza ktora dziela sie z nami nasze trenerki jest niezastapiona. Wszystko jest po prostu powyzej moich oczekiwan i podejrzewam ze zawsze bede juz wracac wlasnie tutaj ? pierwszy kurs dla poczatkujacych i teraz intensywny dla zaawansowanych w makijazu permanentnym brwi, kresek i ust odbylam wlasnie w BB Gdansk i u mnie juz chyba tak zostanie- raz Broadway Beauty, na zawsze Broadway Beauty ❤️ Dziekuje Dziewczyny za to, co robicie- swietna robota, Dziekuje mojej trener Justynie Pleskot za cenna wiedze i podzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami. Tego nie da sie zmierzyc zadna miara. Jestescie wszystkie wielkie i nie zmieniajcie sie ? placowke polecam z czystym sumieniem.
ANNA DANILOWSKA
Polecam z całego serca tą wspaniałą placówkę:) wybrałam ją dzięki wysokim opiniom i z całego serca mogę potwierdzić ze był to dobry wybór. Szkoła dobrze wyposażona w sprzęty, dobra lokalizacja, profesjonalne podejście prowadzących kurs- Pani Justyna przemiła doświadczona przez 4 dni kursu brwi permanentnych przekazała konkretną wiedzę służyła pomocą, pod jej skrzydłami wykonałam parę ładnych prac. Polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z PMU i nie żałować wydanych pieniążków:) na pewno do zobaczenia w przyszłości na innych kursach:) ??
Martyna Wrońska
Miejsce bardzo profesjonalne odpowiednio przystosowane i z najlepszą kadrą. Szkoleniowiec Justyna Pleskot wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania zawsze służy pomocą i jest idealnie przygotowana do swojej roli. Bardzo wysoko oceniam szkolenie, jestem zadowolona ze zdobytej wiedzy oraz umiejętności i serdecznie polecam niezdecydowanym. Zarówno tym którzy zaczynają swoją drogę z PMU oraz tym którzy chcą poszerzyć zakres swoich umiejętności i wprowadzić nowe obszary do pigmentacji. Jest bardzo miło, szkolenie przebiega w bardzo wesołej atmosferze i przy tym bardzo profesjonalnie. Ps. Katering wymiata, mimo że się spóźnialski to porcje nie do przejedzenia;)
Monika Wojdyga
Placówka świetnie wyposażona i przygotowana pod szkolenia kosmetyczne. Trenerzy jak i cały zespół profesjonalni i bardzo serdeczni . Duży plus za dużą ilość praktycznych zajęć . Serdecznie polecam , ja z pewnością wrócę . Ogromne podziękowanie dla trener Justyny Pleskot za stworzenie wspaniałej atmosfery i przekazaną wiedzę .
Anna Kalinowska
Najlepsza szkoła w jakiej do tej pory byłam!! Świetne podejście, uśmiech i serdeczność od samych drzwi 🙂 Justyna - najlepszy Szkoleniowiec! 🙂 polecam kurs Kobido z całego serca!
Wika 345 Kowalska
Polecam serdeczne szkolenie Kobido i kinesiotaping w Brodway Beauty Gdańsk . Justyna to świetny Szkoleniowiec, który umie przekazać wiedzę i zarazić pasją ??
Edyta Nilsson
Zadaj pytanie
Oceń nas!