PRO TRAINER

Grażyna Forycka

Kosmetologia estetyczna, kosmetyka

Magister chemii kosmetycznej, licencjonowany kosmetolog oraz pedagog. Od kilkunastu lat pracująca w branży beauty. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej i aparaturze hi-tech, a dodatkowo zajmuje się oprawą oka. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zarówno dla małych, jak i większych grup, gdyż od kilku lat jest nauczycielem akademickim. Mimo wielu lat doświadczenia i mnóstwa ukończonych kursów cały czas kształci się dalej, podnosząc swoją wiedzę i umiejętności, którymi to chętnie się z Wami podzieli podczas prowadzonych przez nią szkoleń.

Zapraszam na szkolenia, podczas których stawiam na zrozumienie mechanizmu działania zabiegu, dużą ilość praktyki oraz niezwykle przyjazną atmosferę, na którą zawsze możesz liczyć wybierając Broadway Beauty Poznań.

OPINIE

Szkolenie z mezoterapii mikroigłowej przeprowadzone przez panią Grażynę Forycką na bardzo wysokim poziomie, szeroki zakres teorii, duży nacisk na praktykę, instruktorka obecna cały czas i bardzo zaangażowana w szkolenie, na każdym etapie czuć serce włożone w tą pracę. Do tego kochane dziewczyny z recepcji, pomogą z każdym pytaniem, doradzą przy zakupie produktów a do tego ugoszczą pyszną kawą. To było moje pierwsze doświadczenie z BB i choć słyszałam wiele pozytywnych opinii o placówce już wcześniej to i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Poznań jesteście super!
Patrycja Raczynska
Moim pierwszym szkoleniem w placówce było kobido. Basia przesympatyczna trenerka ,która nawet po roku od szkolenia chętnie udziela wsparcia przez telefon. To ludzie tworzą miejsce i w BB Poznań dokładnie tak jest. Cudowna atmosfera. Przesympatyczne Panie w recepcji szybko reagujące na każdą moją prośbę i pytanie. Pani Kamila człowiek petarda . Kobieta akcja-reakcja. Ostatnie szkolenia odbyły się z Panią Grażyna, która podzieliła się ze mną duża dawką wiedzy , przekazała mi wiele cennych wskazówek i zachęciła do dalszego szkolenia. Będę wracać z przyjemnością!
Edyta G
Jestem po szkoleniu z nowa wiedza i umiejętnościami! Dzięki Pani Grażynce szkolenie było wyczerpujące. Dziękuje !
Klaudia Witkowska
Zadaj pytanie
Oceń nas!