PRO TRAINER

Beata Łukaszuk Machnikowska

Podologia, Face modeling

Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Swoją przygodę w zawodzie rozpoczęła od Szkoły Medycznej w Słupsku, a potem wiedzę zgłębiała uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i wykładach. Choć od zawsze człowiek, ciało, zdrowie to tematy, których studiowanie sprawiało jej i nadal sprawia wielką przyjemność to stopy i wszystko, co z nimi związane stały się jej pasją. Nieustannie doszkala się w nowych możliwościach, by jak najlepiej pomóc pacjentowi, łącząc dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami i produktami. Stopy „noszą” nas całe życie więc powinny być zdrowe, zadbane a dzięki temu i piękne. Skutecznie pomaga w przypadku pękających pięt, wrastających, wkręcających paznokci, paznokci pourazowych, przy modzelach, odciskach, nadmiernych zrogowaceniach, ale również brodawkach wirusowych czy zmianach chorobowych np. grzybicy, łuszczycy, stopy cukrzycowej itd. Największą satysfakcją dla Beaty jest zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta (pacjenta) a słowa, które nierzadko słyszy „już mnie nic nie boli” albo  „jakie lekkie zrobiły się stopy” to miód na jej serce.

Zapraszam na szkolenie ze mną, z przyjemnością podzielę się posiadaną wiedzą, jak i doświadczeniem zdobytym w pracy ze stópkami.

OPINIE

Super szkolenie i przemiła atmosfera! Bardzo dziękuję trener Beacie za wiedzę z podologii. Jeszcze do Was wrócę
Kasia Ostrowska
Wielkie podziękowania dla Pani Beaty podolożki.Szkolenie ( podologia poziom rozszerzony 5dni) bez dwóch zdań warte polecenia. Pani Beata w sposób fachowy i profesjonalny przekazała mi ogrom wiedzy .Przesymatyczne wszystkie Panie recepcjonistki. Duże brawa dla Pani Beatki za dokładność, cierpliwość w przekazywaniu wiedzy .(wyczerpujące
Izabela Piskorz
Zadaj pytanie
Oceń nas!