PRO TRAINER

Anna Łebek

Kosmetologia estetyczna, Kosmetyka

Doświadczony kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, magister odnowy biologicznej. Trener z zakresu kosmetologii estetycznej w Broadway Beauty w Katowicach. Specjalizuje się w wypełnianiu zmarszczek i ust kwasem hialuronowym. Jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz ukończenie studiów podyplomowych z pedagogiki. Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy. W szczególności pasjonuje się powiększaniem ust z zastosowaniem innowacyjnych technik wypełnień.

Uczestnicząc w moich szkoleniach czeka Cię praktyczna wiedza na temat nowych metod terapii przeciwstarzeniowych oraz przygotowanie z zakresu anatomii i dermatologii. Chętnie dzielę się z kursantami doświadczeniem, nowościami, a także służę pomocą również po szkoleniu.

OPINIE

Placówka szkoleniowa na najwyższym poziomie, uwielbiam tam wracać. 3.10.2023 kolejne szkolenie, tym razem Nici u przesympatycznej Pani Ani. Rewelacyjne podejście i zaufanie do kursanta, dużo modelek. Cudowne szkolenie <3 (właściciel)
Joanna Caputa
Witam Chciałam podziękować Pani Annie Łebek za tak dokładną fachową naukę makijażu permanentnego brwi i ust Wszystko się zgadzało teoria bardzo dokładnie wyjaśniona, ćwiczenia na skórkach oraz modelkach. Pani Ania tak dobrze wszystko przekazała ze mój pierwszy makijaż permanentny wykonałam samodzielnie po dwóch dniach od ukończenia kursu. Polecam szkolenia w Broadway Beauty super opieka przemili trenerzy oraz panie w recepcji Dziękuje
Alutka Alutka
Bardzo miło mi było uczestniczyć w szkoleniu z medycyny estetycznej w tej placówce. Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania prowadzących zajęcia, Pani Ania Łebek i Pani Ewa Szopa z którymi miałam przyjemność pracować na zajęciach przekazały mi wiedzę na bardzo wysokim poziomie, z Panią Anią miałam przyjemność aż 3 razy mieć szkolenie na co bardzo liczyłam wybierając tą placówkę i z Panią Ewą dwa razy która ma również ogromna wiedzę i podejście ☺️Dodatkowo, świetna atmosfera panująca na zajęciach sprawiła, że nauka była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Chciałbym wyrazić moje szczere podziękowania za całą wiedzę, którą udało mi się zdobyć podczas szkolenia. Dzięki temu kursowi czuję się bardziej pewny siebie w swojej pracy i mam większe zaufanie do swoich umiejętności. Jestem zadowolona , że miałem okazję uczyć się od tak wykwalifikowanych specjalistów i na pewno będę polecać tę placówkę innym zainteresowanym szkoleniami z medycyny estetycznej. A ja z przyjemnością tylko tą placówkę wybrałam 5 razy i mam zamiar kolejne na nowe kursy. Bardzo miła atmosfera panuje zaraz od wejścia do placówki gdzie Panie bardzo pomocnie i również z wysokim poziomem wiedzy tłumacza i odpowiadają na wszystkie pytania ☺️ naprawdę z całego serca polecam !!! Pozdrawiam wszystkie miłe Panie ponieważ cały zespół jest tam cudowny !!! Również Pani sprzątaczka która dba o czystość nienaganna w placówce 🙂 oby więcej takich miejsc których tak miło się wspomina ! ☺️☺️☺️
Ewelina Ewelina
Zadaj pytanie
Oceń nas!