PRO TRAINER

Alicja Majchrzak

Podologia

Trener Podologii w Broadway Beauty Warszawa. Absolwentka Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra chemii kosmetycznej oraz Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody na kierunku Kosmetologia. Od ponad 10 lat wykładowca akademicki i trener o bogatym doświadczeniu zawodowym w branży kosmetologicznej, podologicznej i przemysłowej. Właścicielka Gabinetu Nail Med, w którym na co dzień realizuje zamiłowanie do wykonywania zabiegów podologicznych. Specjalista w dziedzinie ortonyksji, terapii popękanych pięt, usuwania modzeli, odcisków i brodawek oraz profilaktyki schorzeń stóp. Chcąc zapewnić jak najlepszą opiekę klientom i kursantom, stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach i kongresach podologicznych.

Jeżeli chcesz zostać specjalistą podologii, zapraszam na moje szkolenia do Broadway Beauty w Warszawie. Podczas zajęć dostarczę Ci niezbędnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych, abyś pewnym krokiem wszedł w świat podologii. Przywiązuje dużą uwagę do edukacji i świadomości pacjentów na temat pielęgnacji stóp.

Alicja Majchrzak

OPINIE

Byłam na 5-dniowym szkoleniu z Podologii i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, otrzymałam więcej wiedzy niż oczekiwałam ??❤️ Ala dziękuje ci bardzo ❤️❤️
Лиза Горбачева
Super szkolenie podologiczne u Alicji
kololorowe czary mary
To moje trzecie szkolenie z zakresu podologii u Pani trener Alicji i myślę że nie ostatnie 🙂 Wiedza przekazana idealnie, kontakt po szkoleniu w razie pomocy również Dużo modelek do ćwiczeń, nowoczesny sprzęt do tego Trzy razy tak! 😉
Katarzyna Walczyk
Jestem bardzo zadowolona z odbytego niedawno szkolenia - podologią dla początkujących. Podczas kursu przekazano dużo wiedzy pozwalającej na praktyczne zastosowanie. Chciałabym zaznaczyć, że był to pierwszy mój w życiu kurs w tym kierunku i jestem bardzo z tego szczęśliwa. Szczególnie polecam Panią Alę Majchzak ciepła, miła kobieta, a przede wszystkim wspaniały instruktor ?. A co do miejsca- ma super lokalizację, pracują tam przemiłe osoby tworzące wspaniałą atmosferę i dające ogrom wsparcia kursantom!!!
Karolina Jurewicz
Chcę polecić Broadway Beauty, a mianowicie kurs podologiczny prowadzonego przez Pani Alicię Majchzak, która posiada dużo wiedzy, jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie oraz jest profesjonalną i baaardzo miłą. Polecam wszystkim, którzy chcą nabyć wiedzę i umiejętności w tej branży.
Iryna Kolisnyk
Bardzo podobało mi się szkolenie podologia dla początkujących Szczególnie polecam Alę Majchzak, podolog z doświadczeniem, który super przekazuje wiedzę ?. Polecam z całego serca ?
Kamila Bartosiewicz
Zadaj pytanie
Oceń nas!