NEOSKIN, siła kwasów na jesień i nie tylko❗

Ozonceutica Neoskin – multidyscyplinarne podejście do terapii skóry

Beauty Spa natural resources przygląda się procesom zachodzącym w skórze. Skóra jest inspiracją do tworzenia unikatowych kosmetyków pod kątem przeciwstarzeniowym. Pobudzanie regeneracyjnych procesów w naszej skórze to jeden z elementów odwracających bieg czasu.
Gama Ozoceutica Neoskin opiera działanie na obserwacji procesów zachodzących w skórze starzejącej i stanowi kuracje spójne zarówno z chronoageingiem, stresem oksydacyjnym jak i cyklami dobowymi naszej skóry. To zoptymalizowana podaż składników aktywnych, tam gdzie są one potrzebne. Precyzyjne wskazania dają możliwość stworzenia kuracji dla najbardziej wymagającej skóry.

Należy podkreślić, że wzmacnianie procesów regeneracyjnych ma kluczowe znaczenie dla gamy Ozoceotica Neoskin. Olej ozonowany SESANONE 6000® to magazyn aktywnego, biodostępnego, stabilizowanego tlenu, który nie tylko pobudza procesy metaboliczne w komórkach skóry, ale również wspomaga skuteczność działania innych składników aktywnych stosowanych w procedurach zabiegach Ozoceutica Neoskin

Procedury zabiegowe

Kwasy organiczne wybrane do procedur Ozonceutica Neoskin wyselekcjonowano ze względu na swoje właściwości eksfoliacyjne oraz odnawiające. To m.in. kwas glikolowy, migdałowy, salicylowy, azelainowy czy kojowy. Są one łączone w wieloskładnikowe preparaty do złuszczania, które różnią się miedzy sobą pH. Pamiętajmy, że efekty kuracji kwasami organicznymi Ozoceutica Neoskin to synergia działania składników aktywnych, a rezultaty są znacznie silniejsze niż zastosowanie ich pojedynczych elementów.
Produkty Neoskin znajdziesz TUTAJ
Kolejnym kluczowym element w procedurze zabiegowej jest serum. Do wyboru trzy preparaty Ultralift, Shock lub Replump. To najnowocześniejsze technologicznie składniki działające na obszarach kontrolowanego szoku komórek, działaniu opartego na miorelaksacji oraz efekcie poprawy napięcia i liftingu skóry twarzy.

Pielęgnacja domowa z kwasami

Pielęgnacja domowa Oznoceutica Neoskin to etap procedury zabiegowej, o którym nie warto zapominać. To nie tylko dopełnienie skuteczności zabiegów gabinetowych w domowym zaciszu, ale również przygotowywanie skóry do kolejnych etapów zabiegowych. To doskonała pielęgnacja dzienna o silnym działaniu antyoksydacyjnym z filtrem SPF 30 BIO-SUPREME  oraz zróżnicowana pod względem działania pielęgnacja nocna. Ponad to silnie złuszczający krem EXTREME do stosowania tylko i wyłącznie zgodnie z zaleceniami kosmetologa. To recepta na skuteczne kuracje przeciwstarzeniowe.

Jeśli chcesz dokładnie poznać procedury zabiegowe,
Często przeprowadzasz zabiegi z wykorzystanie kwasów organicznych

NAPISZ do nas!

Odwiedź nasz profil na mediach społecznościowych i dowiedz się więcej o nowościach: beauty_spa_polska
Autor: mgr. Ewa Stępień kosmetolog – Opiekun marki Beauty Spa

Zadaj pytanie
Oceń nas!