PRO TRAINER

Katarzyna Rafało

Kosmetologia estetyczna

Wykwalifikowany kosmetolog oraz podolog z dyplomem ukończenia Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Posiada certyfikaty z zakresu kosmetologii estetycznej, tj. mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, wolumetrii, wypełniania zmarszczek, modelowania ust, nici PDO i PLLA, osocza i fibryny bogatopłytkowej, zastosowania stymulatorów tkankowych, a także z zakresu podologii, tj. pedicure medycznego, diagnostyki stóp, korekcji wad postawy oraz projektowania indywidualnych wkładek. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. Kosmetologia, podologia i możliwość pomagania ludziom jest jej zawodem, ale także pasją. Mając ponad 8 lat doświadczenia w pracy pomoże Ci osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe zależnie od stanu skóry oraz oczekiwań Twoich Klientów. W pracy Kasi najważniejsze jest przede wszystkim osiąganie jak najlepszych efektów zabiegowych, bezpieczeństwo pracy, a także jak najbardziej naturalne podkreślenie urody Klientek/Klientów oraz Modelek/Modeli.

Decydując się na szkolenia ze mną nauczysz się osiągania jak najlepszych efektów, zależnie od występującego problemu. Stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm i jakość.

Katarzyna Rafało

OPINIE

Polecam z całego serca szkolenia w Broadway! Panie z recepcji są cudowne, a szkoleniowiec Kasia Rafało jest najlepsza! ❤️ Jej wiedza i doświadczenie przekazane na szkoleniach są na najwyższym poziomie. Po szkoleniu raczej każdy nie ma wątpliwości, ze są to najlepiej zainwestowane pieniądze na własny rozwój. Szczerze polecam 🙂
Kasia St
Chciałam z całego serca polecić placówkę Broadway Beauty. Profesjonalna i sympatyczna załoga zaczynając od recepcji, a kończąc na szkoleniowcu. W moim przypadku były to szkolenia z mikronakłuwania z peelingiem chemicznym oraz mezoterapia igłowa u Katarzyny Rafało. Cudowna i kompetentna kobieta z pasją w sercu. Szkolenia same w sobie przebiegły w miłej atmosferze. Jeszcze raz bardzo polecam.
Ewelina Mazella
Dziękuje za wszystkie odbyte szkolenia w Państwa placówce 🙂 każde jedno spełniło nasze oczekiwania, pod każdym względem - miły kontakt, wiedza prowadzących szkolenia, super atmosfera i warunki szkoleniowe , opieka po szkoleniu itp Wszystko na 6 ! 🙂 Pani Kasia i Paulina na medal ??❤️❤️ pozdrawiamy i do zobaczenia ?
Health & Beauty Centrum zdrowia i urody
Jestem zachwycona szkoleniami odbytymi w Broadway Beauty w Gdańsku. W szczególności polecam szkolenia u Katarzyny Rafało, która jest wspaniałym szkoleniowcem . Teoria i praktyka na najwyższym poziomie! Szkolenie prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam!
Wioletta Zawadzka
Broadway Beauty Gdańsk to fantastyczne miejsce gdzie panuje przemiła atmosfera. Bardzo polecam Panią Kasię Rafało za profesjonalne podejście do swojej pracy, cierpliwość i ogromną wiedzę.
Małgorzata Szysz
Rewelacyjne miejsce...polecam szczególnie panią Kasię Rafalo - świetny szkoleniowiec z bardzo dobrym podejściem oraz ogromną wiedzą.napewno skorzystam jeszcze nie raz.Dziekuje i do zobaczenia ?
Magdalena Guzinska
Z całego serca polecam placówkę szkoleniową Broadway Beauty w Gdańsku. Odbyłam tam już 3szkolenia i jestem bardzo zadowolona. Polecam szczególnie szkolenia u Pani Katarzyny Rafało. Pani Kasia ma ogromną wiedzę, którą z zapałem przekazuje kursantom, a przy tym jest przesympatyczną osobą. Napewno jeszcze wrócę do BB na kolejne szkolenia ?
Anna Legowska
Pierwsze moje szkolenie w placówce, ale napewno nie ostatnie! Byłam na mezoterapii igłowej. Szkoleniowiec tłumaczy wszystko bardzo starannie i dba o to, by każdy wyniósł jak najwiecej ze szkolenia. Duży nacisk na praktykę, co jest genialne. Byłam zaskoczona, że przy kolejnej modelce robiłyśmy mezoterapię na skórę głowy! Czad! Kasia (szkoleniowiec), prosiła by zostać z nią w kontakcie, gdyby były pytania, śmiało zadawać. Recepcja- genialne kobietki, Ania doradziła szkolenia i napewno będę podpytywała o kolejne. śmiało pytać Ani o produkty, szczerze podpowiada, co najlepsze na dane potrzeby 🙂
Agnieszka Ciaś
W Broadway Beauty Gdańsk odbyłam już kilka szkoleń. Każde z nich spełniało moje oczekiwania. Ostatnio odbyłam szkolenie ze stymulatorów tkankowych u Pani Katarzyny Rafało i jestem mega zadowolona ? Pani Kasia bardzo dokładnie omówiła produkty i różnice między nimi, przedstawiła techniki podania, wskazania i przeciwskazania do zabiegu. Miałam możliwość wykonania zabiegów na różne obszary (twarz, szyja, dekolt, dłonie). Duży plus dla Pani Kasi za wsparcie po szkoleniu. Możliwość kontaktu daje poczucie bezpieczeństwa na początku drogi ze stymulatorami. Uważam, że Pani Kasia to szkoleniowiec z pasją, zaangażowaniem, z ogromem wiedzy merytorycznej i praktycznej. Gorąco polecam ????
agnieszka milewczyk
Super miejsce, w którym rozwiejesz swoje watpliwisci jak powinna przebiegać Twoja indywidualna ścieżka kariery.Szkoleniowcy świetnie w tym pomagają.Szczególnie polecam panią Katarzynę Rafało,przesympatyczną kosmetolog,która z cierpliwością odpowie na wszystkie pytania i przekaże wiedzę praktyczną.Polecam!
Karolina Gajewska
Pani Kasia - najlepsza szkoleniowiec jaką do tej pory spotkałam-ogrom wiedzy przekazywany w prosty i zrozumiały sposób.
Agnieszka Szuciak
Dziś wykonałam zabieg wypełnienia ust kwasem. Zabieg wykonywała Kasia Rafalo, szkoleniowiec i powiem krótko PROFESKA!!!. Wszystkim polecam, bardzo profesjonalnie, sympatycznie i miło ??
Monika Lubińska
Zadaj pytanie
Oceń nas!