PRO TRAINER

Justyna Kowalewska

Face modeling, kosmetologia estetyczna

Kosmetolog z wykształcenia. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Aktywnie w zawodzie pracuje od ponad 10 lat. Swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywała w prestiżowych firmach kosmetologicznych oraz klinikach kosmetycznych. Na co dzień zajmuje się kosmetyką pielęgnacyjną oraz medycyną estetyczną. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym chętnie dzieli się podczas szkoleń z kursantkami. Szkolenie, które nadzoruje to fenomenalny i ponadczasowy – masaż Kobido oraz kinesiotaping.

Serdecznie zapraszam Cię na udział moich szkoleniach. Moją główną dewizą zawodową jest „Zawsze wykonać zabieg dla pacjenta na jak najwyższym poziomie, czyli taki jak samej sobie”. Zawsze pracuję z pasją i zaangażowaniem, dokładam wszelkich starań by każde szkolenie zaspokoiło oczekiwania każdego kursanta, a nawet je przerosło.

Justyna Kowalewska

OPINIE

Szkolenie Kobido z Panią Justyną było przecudowne- nie dość że Pani Justyna jest ogromnie ciepłą osoba, to wykonuje swój zawód z jak największą ilością profesjonalizmu. Każda minuta szkolenia była poświęcona nauce. Czuję że skończyłam z ogromną wielością wiedzy- napewno wróciłabym na kolejne szkolenia!
Micheline Tarlowski
Korzystałam z fenomenalnego masażu Kobido u Justyny jako modelka podczas szkolenia. Cudowne doświadczenie, relaks i chwila dla siebie 🥰 polecam Broadway Beauty 🌸
Iza Łopuska
Zadaj pytanie
Oceń nas!