Zabieg pielęgnacyjny ze srebrem

Zabieg pielęgnacyjny ze srebrem

Jak wygląda zabieg pielęgnacyjny ze srebrem?

Zabieg pielęgnacyjny ze srebrem to bardzo bezpieczny zabieg, który pokochały miliony kobiet na całym świecie. Unikalna technologia z nano cząsteczkami srebra koloidalnego skutecznie działa przeciwbakteryjnie, a także wycisza procesy zapalne w skórze. Nanosrebro silnie regeneruje, koi i uspokaja skórę po wszystkich inwazyjnych zabiegach m.in. mezoterapii, laserach ablacyjnych, peelingach chemicznych. Doskonały w walce z trądzikiem i niedoskonałościami skóry. Dedykowany również do cer problematycznych – atopowe zapalenie skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Silver Skin to absolutna rewolucja w kosmetologii. Zabieg polecany jest szczególnie dla osób o cerze wrażliwej, trądzikowej ze stanami zapalnymi, a także przy problemach AZS. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, dlatego też można wykonać go niezależnie od wieku. Bardzo często tego rodzaju zabieg stosuje się podczas regeneracji po zabiegowej szczególnie po zabiegach złuszczania.

Korzyści wynikające z pielęgnacji srebrem

Do najważniejszych zalet niewątpliwie zalicza się szybką poprawę wyglądu i stanu skóry. Silver Skin posiada działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze, dzięki czemu niweluje wszelkie nieestetyczne zmiany skórne. Dodatkowo zabieg koi i łagodzi podrażnienia oraz normalizuje prace gruczołów łojowych.

Równie skutecznym zabiegiem błyskawicznie poprawiającym wygląd skóry jest Zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

Regeneracja pozabiegowa szczególnie po zabiegach złuszczania
+ Koi i łagodzi podrażnienia
+ Normalizacja pracy gruczołów łojowych
+ Działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze
+ Polecany dla skór szczególnie wrażliwych, trądzikowych ze stanami zapalnymi, a także doskonały przy problemach AZS

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa

Zadaj pytanie
Oceń nas!