Zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem - Gold Skin Rejuvenating

Zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem

Jak wygląda zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem?

Zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem to obecnie jedna z najczęściej wybieranych metod pielęgnacji twarzy. Wyrafinowana konsystencja pełna składników aktywnych – stymulujących syntezę kolagenu wnika głęboko i intensywnie nawilża. Dzieje się to, dzięki specyfice nanocząsteczek złota przyspieszających migrację składników aktywnych oraz działających antybakteryjnie i kojąco. Ta precyzyjna dawka natychmiastowego odżywienia skutecznie ujędrnia, rozświetla i ujednolica koloryt cery dojrzałej.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku, które chcą poprawić stan swojej skóry. Maska doskonale sprawdza się u osób dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia, których cera stała się pozbawiona blasku, szara i ziemista. Dodatkowo nanozłoto świetnie radzi sobie z bardzo dużym odwodnieniem skóry, podrażnieniami oraz Z uszkodzonym płaszczem hydrolipidowym naskórka.

Gold Skin Rejuvenating – zalety

Największym atutem zabiegu wykorzystującego nanozłoto jest bardzo wysoka skuteczność i szybkie efekty. Maska błyskawicznie poprawia stan skóry, nawilża ją, odświeża, dzięki czemu cera zyskuje młody i świeży wygląd. Dodatkowo składniki, które wykorzystano do produkcji preparatu, są niezwykle bezpieczne. Oznacza to, że zabieg można wykonać na wszystkich rodzajach skóry bez obawy o podrażnienia.

W celu uzyskania jak najlepszego efektu nawilżenia zalecamy wykonanie zabiegu Hydra Power C – Zabieg pielęgnacyjny

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ Skóra dojrzała z oznakami starzenia, pozbawiona blasku, szara i ziemista
+ Koi i łagodzi podrażnienia
+ Dla skór szczególnie odwodnionych, suchych
+ Z uszkodzonym płaszczem hydrolipidowym naskórka

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa

Zadaj pytanie
Oceń nas!