Mayamy

Makijaż Permanentny Insta Brows

Brwi jak gwiazdy Instagrama!

Czym jest makijaż permanentny Insta Brows?

Codzienne malowanie brwi to już przeszłość. Makijaż permanentny Insta Brows sprawi, że Twój wygląd będzie perfekcyjny w każdym calu bez konieczności używania jakichkolwiek kosmetyków. Tego rodzaju zabieg polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie brwi o niesamowitej głębi oraz idealnym kształcie. Po zabiegu brwi będą wyraziste i perfekcyjnie zarysowane a podkreślone w ten sposób łuki brwiowe nadadzą twarzy wyrazisty kształt.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny brwi?

Brwi permanentne przeznaczone są dla pewnych siebie kobiet, które pragną uzyskać efekt mocnego i wyrazistego wizerunku. Jeżeli chcesz olśniewać swoim wyglądem niczym najbardziej znane dziewczyny z instagrama ten zabieg to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Pamiętaj, że makijaż Insta Brows jest odporny na wszelkiego rodzaju kosmetyki do demakijażu, wodę morską, wodę chlorowaną oraz deszcz. Dzięki temu Twoje brwi będą wyglądać spektakularnie w każdej sytuacji.

Korzyści płynące z zabiegu Insta Brows

Brwi wykonane metodą Insta Brows znacząco poprawiają rysy twarzy, niwelują mankamenty wynikające z asymetrycznych kształtów, a także sprawiają, że brwi wyglądają na gęstsze i grubsze niż w rzeczywistości. Jest to szczególnie ważne dla osób posiadających rzadkie i jasne brwi. Dodatkowo wykonanie makijażu permanentnego pozwala na zaoszczędzenie czasu poświęcanego na codzienny makijaż. Największą zaletą są przede wszystkim długotrwałe efekty, które utrzymują się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

Jeżeli szukasz idealnego makijażu permanentnego dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla wszystkich, którzy nie malują się na co dzień, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej
+ dla osób o asymetrycznych twarzach,
+ dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,
+ dla kobiet, które nie potrafią wykonać makijażu,
+ dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
+ dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami

Przeciwwskazania

+ ciąża,
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!