Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Piękny uśmiech

Jak wygląda wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to absolutny hit ostatnich czasów. Każdy marzy o pięknym białym uśmiechu, dlatego też nasz salon oferuje zabieg wybielający na najwyższym poziomie. Jego wyjątkowość polega na szerokim spektrum pracy żelu z wszelkiego rodzaju lampami LED dostępnymi na rynku. System PureLite Professional nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zastosowania z lampą LED PureLite. Preparat daje świetne rezultaty wybielenia, niezależnie od użytej lampy, powodując poprawę koloru zębów o od 4 do 8 odcieni w skali VITA. W przypadku osób posiadających wyjątkowo ciemne zęby, uwzględniając ich osobnicze predyspozycje, uwarunkowań genetycznych, osiągany rezultat często jest i dużo lepszy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg wybielania zębów wykonuje się przede wszystkim ze względów estetycznych. Środek wykorzystywany do zabiegu jest bardzo bezpieczny, dzięki czemu można go zastosować na wszystkich rodzajach zębów. Jedynym warunkiem przystąpienia do zabiegu jest brak chorób dziąseł i zębów.

Wybielanie zębów – zalety

Największym atutem wybielania zębów systemem PureLite jest bardzo wysoka skuteczność oraz długotrwałe efekty. Zastosowanie zabiegu rozjaśnia uśmiech nawet do 8 odcieni, dzięki czemu osiągniesz swój wymarzony śnieżnobiały kolor. Dodatkowo zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Pacjent nie odczuwa bólu, co czyni zabieg przyjemnym i komfortowym.

Przy idealnie białym uśmiechu doskonale prezentują się piękne, pełne i idealnie wymodelowane usta w związku z czym zalecamy zapoznanie się z zabiegiem Powiększanie i modelowanie ust.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ rozjaśnienie zębów ze względów estetycznych

Przeciwwskazania

+ ciąża i karmienie piersią
+ choroba zębów i dziąseł

Zadaj pytanie
Oceń nas!