Laser Q-Switch

Laser Q-Switch

Pozbądź się niechcianego tatuażu

Do czego wykorzystuje się laser Q-Switch?

Laser Q-Switch to skuteczna metoda stosowana podczas wykonywania zabiegów takich jak usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego. Metoda działania lasera w bardzo szybki, liczony w nano/piko sekundach sposób dostarcza odpowiednią długość wiązki laserowej w głąb skóry. Wiązka absorbowana przez barwnik tatuażu lub makijażu rozbija barwnik na drobne fragmenty. Jest to niezwykle skuteczny zabieg, jednak wymaga on czasem wykonania kilku serii zabiegów (od 4 do 10). Dlatego w niektórych przypadkach usunięcie tatuażu stanowi prawdziwe wyzwanie i wymaga większej cierpliwości. W skrajnych przypadkach całkowite zlikwidowanie tatuażu jest niemożliwe.

Dla kogo zalecany jest zabieg laserowy?

Zabieg laserowy Q-Switch dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą pozbyć się nieudanych tatuaży lub nieestetycznych efektów makijażu permanentnego brwi i ust. Usuwanie pigmentacji jest bardzo bezpieczne, dlatego też może być wykonywane u osób o każdym rodzaju i kolorze skóry.

Laser Q-Switch – zalety

Usunięcie pigmentacji za pomocą lasera Q-Switch jest przede wszystkim niezwykle bezpieczne i bezbolesne. Nie powoduje chorób i infekcji skóry, a niski poziom bólu bardzo korzystnie wpływa na komfort klienta. Dodatkowo efekty zabiegu są zachwycające. Laser umożliwia całkowite usunięcie barwnika, pozostawiając gładką skórę bez znamion i blizn.

Usuwanie tatuażu wymaga cierpliwości!

4 cm2 (2×2 cm) 200 zł
9 cm2 (3×3 cm) 250 zł
16 cm2 (4×4 cm) 300 zł
duże tatuaże wyceniane indywidualnie

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi alternatywami usuwania pigmentacji ze skóry. Jeżeli interesują Cię tego rodzaju zabiegi koniecznie sprawdź Remover LIFT

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+Usunięcie tatuażu to sprawa bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników takich jak: gęstość i rodzaj pigmentu, głębokość umieszczenia barwnika, miejsce występowania tatuażu, kolor skóry oraz wiek tatuażu, a także wydolność układu immunologicznego. Na początku, odstępy między zabiegami wynoszą około 4 tygodnie. W następnych etapach terapii, odstępy pomiędzy zabiegami wydłużamy nawet do 6 miesięcy. Tatuaż – niezależnie od jego wielkości i kolorystyki

Przeciwwskazania

+ opalona skóra (opalenizna aktywna ), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
+ bielactwo,
+ stany zapalne skóry,
+ infekcje skórne,
+ nowotwory

Zadaj pytanie
Oceń nas!