Pełna stylizacja brwi henną Mayamy/Bronsun

Henna pudrowa brwi Mayamy

Piękne brwi, które utrzymują się do 8 tygodni

Na czym polega pełna stylizacja brwi?

Pełna stylizacja brwi odgrywa ogromną rolę w codziennym życiu każdej kobiety. Należy pamiętać, że brwi są wizytówką twarzy. Nadają jej odpowiedniego wyrazu i charakteru. Dlatego pozwól nam o nie zadbać już dziś. Dzięki autorskiej metodzie wykonywania zabiegu henny brwi, henny rzęs oraz regulacji osiągamy efekty, o jakich marzy każda kobieta. Perfekcja wykonania, idealny dobór kolorystyczny połączony z innowacyjną techniką sprawia, że nawet te najbardziej wymagające kobiety będą zachwycone efektami.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg poleca się wszystkim kobietom, które cenią sobie elegancki i zadbany wygląd. To również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie radzą sobie z samodzielną pielęgnacją brwi. Stylizacje zaleca się osobom o niesymetrycznych, rzadkich, jasnych i niesfornych brwiach. Profesjonalna regulacja spraw, że będą one wyglądać jak nigdy dotąd.

Korzyści wynikające z zabiegu

Do najważniejszych zalet należy poprawa wyglądu brwi i rzęs. Dzięki zabiegowi możliwe jest osiągnięcie symetrycznych i odpowiednio zarysowanych łuków brwiowych. Dodatkowo zabieg redukuje siwe włosy oraz wszelkie problemy związane z codzienną stylizacją brwi.  Produkty używane do zabiegu zostały wykonane na bazie naturalnych produktów, dzięki czemu są one niezwykle bezpieczne dla skóry. Dodatkowo efekty uzyskane za pomocą kosmetyków Mayami utrzymują się nawet do 7 tygodni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ nieestetyczny wygląd brwi
+ nadanie brwiom odpowiedniego kształtu
+ jasne, mało widoczne brwi
+ korekta ubytków brwi
+ zatuszowanie siwych włosów
+ wszelkie problemy z brwiami

Przeciwwskazania

+ zespół suchego oka
+ choroby alergiczne oczu
+ zapalenie spojówek
+ jaskra, zaćma
+ retinopatia cukrzycowa
+ jęczmień

Zadaj pytanie
Oceń nas!