Remover LIFT

Nie udany makijaż? Pozbądź się go!

Czym jest Remover LIFT?

Remover LIFT to bezpieczna metoda usuwania makijażu permanentnego. Zabieg usuwania Removerem przebiega w sposób podobny do samego tworzenia makijażu permanentnego lub tatuowania. Podczas zabiegu maszyną, przy użyciu jednorazowego / sterylnego kartridża, podaje się powyższy preparat, który rozbija cząsteczki i wypycha pigment na zewnątrz. Pełne usunięcie pigmentu ze skóry zależy od jego ilości i gęstości barwnika w skórze oraz samej barwy i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Odstępy między zabiegami w zależności od użytego preparatu wynoszą od 30 do 60 dni. Zabieg z wykorzystaniem Removera nie wyłącza klienta z życia codziennego, a okolica objęta zabiegiem od razu wygląda na jaśniejszą.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Remover to doskonała alternatywa dla osób, które boją się zabiegu laserowego, ale też dla tych, u których laser nie gwarantuje pełnej skuteczności. Zabieg można wykonać w każdym miejscu na twarzy, nawet  w okolicy powiek czy czerwieni wargowej. Remover to także bardzo skuteczna metoda stosowana w usuwaniu kamuflaży wykonywanych dość często podczas nieudanych pigmentacji.

Remover LIFT – zalety

Innowacyjny zabieg Remover Lift charakteryzuje się bardzo wysoką efektywnością. Dzięki temu możliwe jest całkowite usunięcie, bądź rozjaśnienie starych, źle wykonanych makijaży permanentnych, co umożliwia wykonanie nowego, estetycznego makijażu. Dodatkowo wielką zaletą tej metody jest niski próg bólu, który ma korzystny wpływ na komfort klienta.

Jeżeli chcesz wybrać idealną metodę usuwania pigmentacji koniecznie zapoznaj się również z zabiegiem Laser Q-Switch

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ Usuwanie makijażu permanentnego Removerem pozwala na całkowite usunięcie, bądź rozjaśnienie starych, źle wykonanych makijaży permanentnych lub kamuflaży, do takiego stopnia, aby możliwe było wykonanie nowego, estetycznego makijażu. Zabieg z użyciem Removera to alternatywa dla osób, które boją się zabiegu laserowego, ale też dla tych, u których laser nie gwarantuje pełnej skuteczności. Remover można wykonać w każdej okolicy twarzy, nawet powiek czy czerwieni wargowej, gdy przeprowadzenie zabiegu laserowego w tych okolicach ze względów bezpieczeństwa nie jest możliwe. Remover to także bardzo skuteczna metoda w usuwaniu kamuflaży używanych dość często podczas nieudanych pigmentacji.

Przeciwwskazania

+ opalona skóra (opalenizna aktywna), nabyta przez ostatnie 2 tygodnie lub w przypadku solarium 30 dni,
+ bielactwo,
+ stany zapalne skóry,
+ infekcje skórne,
+ nowotwory

Zadaj pytanie
Oceń nas!