Regulacja brwi (wosk/pęseta)

Regulacja brwi (wosk/pęseta)

Zrób porządek ze swoimi brwiami

Jak wygląda regulacja brwi?

Regulacja brwi wbrew pozorom nie należy do zadań łatwych. Warto zatem powierzyć tę czynność doświadczonemu kosmetologowi. Specjalista z pewnością dopasuje ich kształt do rysów naszej twarzy. Sam zabieg będzie również mniej bolesny, niż gdyby został przeprowadzony samodzielnie. Regulację brwi warto połączyć z henną Mayamy i Bronsun. Barwnik ten, poza naturalnym pochodzeniem, ma wiele innych zalet. Jest wodoodporny, utrzymuje się na brwiach 4 tygodnie, a także charakteryzuje się właściwościami wzmacniającymi i ochronnymi.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Regulacja kosmetyczna włosków brwi jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która marzy o idealnie wystylizowanych i symetrycznych brwiach. Zabieg szczególnie poleca się osobom, które posiadają problem z niesfornymi, źle układającymi się brwiami.

Korzyści wynikające z wykonania zabiegu?

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg regulacji włosków sprawi, że Twoje brwi będą idealnie zarysowane i symetryczne. Pamiętaj, że profesjonalista odpowiednio dobierze kształt i grubość brwi do kształtu twarzy i typu urody. Dodatkowo zabieg nie niesie ze sobą dużego bólu i dyskomfortu u klienta.

Do pełnego efektu idealnie wystylizowanych brwi zaleca się wykonanie innowacyjnej naturalnej henny pudrowej wykorzystywanej w zabiegu Stylizacja brwi i henna rzęs Mayamy

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ problem z niesfornymi, źle układającymi się włoskami w brwiach

Przeciwwskazania

+ zespół suchego oka
+ choroby alergiczne oczu
+ zapalenie spojówek
+ jaskra, zaćma
+ retinopatia cukrzycowa
+ jęczmień

Zadaj pytanie
Oceń nas!