Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy

Odzyskaj pewność siebie!

Czym jest mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to bezpieczny zabieg polegający na odtworzeniu pigmentem cebulek włosów. Odpowiedni pigment dobiera się indywidualnie do koloru włosów pacjenta. Nie jest to technika leczenia nadmiernego wypadania włosów, lecz tuszowanie łysiny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest głównie dla mężczyzn, którzy lubią krótko ostrzyżone włosy. Mikropigmentacje stosuje się w przypadku całkowitej utraty włosów, przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego lub w celu kamuflażu blizn na głowie.

Korzyści płynące z mikropigmentacji

Zabieg umożliwia precyzyjne zamaskowanie wszystkich niedoskonałości wynikających z rzadkiego owłosienia głowy. Mikropigmentacja znacząco podnosi ogólny wygląd zewnętrzny, co przyczynia się do wzrostu pewności siebie i dobrego samopoczucia.

W celu całkowitego poprawienia stanu skóry głowy oraz kondycji włosów zaleca się także wykonanie takich zabiegów jak np. Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ Mikro pigmentacja skóry głowy to zabieg głównie dla mężczyzn, którzy lubią krótko ostrzyżone włosy. Zabieg stosuje się w przypadku całkowitej utraty włosów, przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego lub w celu kamuflażu blizn na głowie.

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!