Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Pobudź swoją skórę głowy

Czym jest Mezoterapia igłowa skóry głowy?

Mezoterapia igłowa to obecnie najpopularniejsza metoda leczenia wykorzystywana do walki z różnymi schorzeniami skóry. Zabieg polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów często jest problemem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Panie szybciej rozpoznają u siebie pierwsze oznaki łysienia i wcześniej niż mężczyźni podejmują walkę z tym problemem. Skuteczność zabiegu mezoterapii skóry głowy u kobiet jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – zalety

Zabieg ma niezwykle korzystny wpływ na wygląd i kondycję włosów. Mezoterapia przede wszystkim zapobiega nadmiernemu łysieniu.  Gęste i zdrowe włosy przyczyniają się do wzrostu pewności siebie oraz poprawy samopoczucia. Po zastosowaniu tego rodzaju terapii już nigdy nie będziesz martwić się o swój wygląd.

Do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie zabiegów wspomagających regenerację skóry głowy oraz włosów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegu Peeling skóry głowy

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ wypadanie włosów spowodowane nieprawidłowym odżywianiem się, słabym krążeniem, zmianami hormonalnymi, ciążą, laktacją, nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy nadmiernym stresem;
+ łysienie typu męskiego;
+ łysienie plackowate;
+ łysienie rozlane.

Przeciwwskazania

+ ciąża, karmienie piersią
+ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu
+ skłonność do powstawania blizn przerostowych
+ nowotwory
+ tendencje do powstawania bliznowców
+ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy

Zadaj pytanie
Oceń nas!