Mezoterapia mikroigłowa- twarz, szyja, dekolt

Co to za zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg wykonywany za pomocą urządzenia, którego działanie opiera się na tworzeniu w skórze kanalików. Dostarcza się przez nie składniki odżywcze z ampułek dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia skóry, dzięki czemu pobudzany jest układ immunologiczny skóry uruchamiający kaskadę procesów naprawczych.

Dla kogo?

Zabieg to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry twarzy, szyi, a także dekoltu. Dzięki indywidualnemu doborowi preparatów podczas zabiegu można zadziałać na zmarszczki, suchość, zmniejszone napięcie, przebarwienia oraz szarą ziemistą skórę palacza, a nawet blizny potrądzikowe.

Korzyści:

Dużą zaletą zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest pewność, że składniki preparatów stosowane do zabiegu docierają do głębszych warstw skóry. Dodatkowo skóra staje się bardziej napięta już bezpośrednio po zabiegu. Działanie zabiegu nie kończy się wraz z całą procedurą. Przebudowa skóry będzie następować jeszcze długo po skończonym zabiegu, dlatego też efekty zabiegowe będą bardziej efektywne niż podstawowych zabiegów kosmetycznych.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+ skóra palacza
+ zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie
+ przebarwienia
+ blizny
+ utrata jędrności
+ skóra odwodniona
+ skóra tłusta
+ skóra dojrzała
+ wiotka skóra na szyi i dekolcie

Przeciwwskazania:

+ ciąża i karmienie piersią
+ alergie
+ nowotwory
+ nieustabilizowana cukrzyca
+ choroby skóry
+ skłonności do bliznowców
+ terapia sterydami i retinoidami
+ infekcje, gorączka
+ choroby autoimmunologiczne
+ podrażnienie skóry
+ leki rozrzedzające krew
+ choroby krążenia

Zadaj pytanie
Oceń nas!