Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa twarzy

Odżyw swoją skórę

Czym jest Mezoterapia igłowa twarzy ?

Mezoterapia igłowa twarzy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na podaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, czy mikroelementy. Cały proces odbywa się za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu igły i strzykawki. Dzięki temu składniki aktywne podaje się bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Mezoterapia to popularna i przede wszystkim uniwersalna metoda stosowana w leczeniu wszelkich problemów skórnych. Zabieg polecany jest dla osób w każdym wieku i o każdym rodzaju cery. Mezoterapia może być stosowana zarówno na skórze wrażliwej podatnej na podrażnienia, jak i na cerze tłustej ze skłonnościami do łojotoku. Zabieg w szczególności zaleca się osobom w dojrzałym wieku, które borykają się z widocznymi zmarszczkami oraz brakiem elastyczności.

Mezoterapia – zalety

Wykonanie mezoterapii niesie za sobą ogromne korzyści, które w widoczny sposób poprawiają wygląd i stan skóry twarzy. Mezoterapia odmładza, przywraca blask i elastyczność skóry, redukuje zmarszczki, przebarwienia i cienie pod oczami. Zabieg przyczynia się do optycznego odmłodzenia i odżywienia skóry.

Doskonałym zabiegiem stanowiącym idealne dopełnienie mezoterapii jest Zabieg pielęgnacyjny z nanozłotem – Gold Skin Rejuvenating . Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług naszego salonu.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ utrata blasku i elastyczności,
+ spadek nawilżenia skóry,
+ linie i zmarszczki,
+ wiotkość skóry,
+ cienie i zmarszczki pod oczami,
+ przebarwienia,
+ łojotok,
+ słabe i wypadające włosy,
+ cellulite.
+ problemy z wypadaniem włosów

Przeciwwskazania

+ ciąża, karmienie piersią;
+ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
+ skłonność do powstawania blizn przerostowych;
+ nowotwory;
+ tendencje do powstawania bliznowców;
+ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy

Zadaj pytanie
Oceń nas!