Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu

Mezoterapia igłowa twarz + szyja + dekolt

Odżyw swoją skórę

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na podaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, czy mikroelementy. Cały proces odbywa się za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu igły i strzykawki. Dzięki temu składniki aktywne podaje się bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dzięki szerokiemu spektrum działania, zabieg to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce poprawić wygląd swojej skóry. Mezoterapia polecana jest zarówno dla młodych osób borykających się z problemem łojotoku lub innymi zmianami hormonalnymi, jak i dla dojrzałych kobiet. W tym przypadku zabieg pomaga w redukcji zmarszczek, przebarwień i cieni pod oczami, które są oznaką starzenia się skóry.

Korzyści płynące z zabiegu

Wykonanie zabiegu gwarantuje przede wszystkim ogólną poprawę i odmłodzenie skóry twarzy szyi i dekoltu. W tych miejscach oznaki starzenia są najbardziej widoczne, natomiast mezoterapia sprawia, że zachowają one świeży i pełen blasku wygląd. Zabieg nawilża i uelastycznia powierzchnie skóry. Dodatkowo redukuje zmarszczki, cienie i wszelkie oznaki zmęczenia. Przyczynia się to do poprawy samopoczucia i pewności siebie każdej kobiety.

Należy pamiętać że podstawą zdrowego wyglądu skóry jest jej odpowiednie nawilżenie, dlatego też jako zabieg dopełniający efekt odmłodzenia zalecamy wykonanie zabiegu Hydra Power C

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ utrata blasku i elastyczności
+ spadek nawilżenia skóry
+ linie i zmarszczki
+ wiotkość skóry
+ cienie i zmarszczki pod oczami
+ przebarwienia
+ łojotok
+ słabe i wypadające włosy
+ cellulite
+ problemy z wypadaniem włosów

Przeciwwskazania

+ ciąża, karmienie piersią
+ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu
+ skłonność do powstawania blizn przerostowych
+ nowotwory
+ tendencje do powstawania bliznowców
+ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy

Zadaj pytanie
Oceń nas!