Mezoterapia

Mezoterapia igłowa cellulit

Mezoterapia igłowa to idealny sposób do walki z cellulitem. Podczas zabiegu wprowadza się do głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej preparaty przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, działające lipolitycznie, drenująco, a także poprawiające ukrwienie i pobudzenie skóry do regeneracji. Należą do nich min. kofeina, l-karnityna, fofatydyloholina mające udokumentowane działanie w walce z cellulitem. Zabiegi należy wykonywać w serii w odstępach 3-6 tygodni w ilości dobieranej indywidualnie do problemu.

Dla kogo?

Zabieg ten jest skierowany do osób, które mają problem z miejscową nadwyżką tkanki tłuszczowej. Bardzo często występuje problem ze zrzuceniem cellulitu w takich lokalizacjach jak:

-brzuch,
-podbródek,
-ramiona,
-wewnętrzne strony ud,
-biodra
-miejsce nad kolanami.

Korzyści wynikające z zabiegu

Mezoterapia igłowa pozwala przede wszystkim na rozbicie komórek tłuszczowych, przyspiesza ich spalanie oraz usuwanie z organizmu. Jest to zabieg dzięki któremu znacząco poprawia się wygląd skóry oraz ubywa centymetrów w obwodach.Zabieg jest bardzo szybki do przeprowadzenia, co znacznie wpływa na komfort klienta. Dużą zaletą zabiegu jest również szybki powrót do codziennej aktywności.

 

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+ cellulit
+zwiększona ilość tkanki tłuszczowej
+problem z miejscowym metabolizowaniem tkanki tłuszczowej
+brak jędrności skóry objętej cellulitem

Przeciwwskazania:

+ciąża i karmienie piersią
+choroby skóry
+nowotwory
+skłonności do powstawania bliznowców
+nieustabilizowana cukrzyca
+infekcje, gorączka
+alergie na składniki preparatu

Zadaj pytanie
Oceń nas!