Masaż Kobido

Czym jest zabieg Kobido?

Kobido to najstarszy na świecie masaż twarzy, wywodzący się z Kraju Kwitnącej Wiśni. Zabieg ten nazywany jest również niechirurgicznym liftingiem twarzy. Dlaczego? Ponieważ umożliwia on uzyskanie pięknej, świeżej i napiętej skóry bez pomocy skalpela. Kobido sprawi, że Twoja skóra stanie się napięta, zmarszczki zostaną zredukowane, a twarz będzie wizualnie odmłodzona.

Jak wygląda masaż?

Zabieg Kobido w całości wykonuje się manualnie. Dzięki temu jest on w stu procentach bezpieczny, bezinwazyjny, wysoce skuteczny oraz co najważniejsze bezbolesny. Sekret masażu polega przede wszystkim na intensywnym masowaniu twarzy. Pozwala to na uzyskanie efektu naciągnięcia i napięcia skóry. Odpowiednia praca dłoni umożliwia pobudzenie nawet głębokich warstw skóry i mięśni, które pod wpływem takiego bodźca wytwarzają specjalne substancje niezbędne do poprawy wyglądu oraz liftingu skóry.  W przeciwieństwie do innych technik masażu, wielką zaletą Kobido jest szerokie spektrum działania, które obejmuje zarówno powierzchnię skóry, jak również jej głębokie warstwy, a nawet mięśnie. Oprócz intensywnego masażu liftingującego podczas całego zabiegu wykonuje się także delikatna stymulacja powierzchni skóry. Działa ona kojąco zarówno na fizyczne aspekty zdrowia, jak i na psychikę klienta.

Japoński masaż twarzy Kobido to doskonałe połączenie chwili relaksu i odpoczynku z intensywnym zabiegiem poprawiającym wygląd skóry.

Masaż Kobido – dla kogo?

Tego rodzaju zabieg dedykowany jest przede wszystkim wszystkim osobom, które pragną w skuteczny i bezbolesny sposób poprawić wygląd swojej skóry i odjąć twarzy kilka lat. Jeżeli chcesz pozbyć się zmarszczek oraz przywrócić skórze jędrność i młodzieńczy wygląd, Kobido jest idealnym zabiegiem dla Ciebie. Co więcej, ten japoński masaż to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+skóra pozbawiona jędrności
+chęć poprawy wyglądu
+widoczne zmarszczki i oznaki zmęczenia
+wizualne odmłodzenie skóry
+redukcja stresu
+chęć odpoczynku
+eliminacja napięć mięśniowych

Zadaj pytanie
Oceń nas!