Makijaż permanentny ust

Makijaż Permanentny Ust

Zapomnij o szminkach i pomadkach

Czym jest makijaż permanentny ust?

Makijaż permanentny ust techniką maszynową pozwala na uzyskanie odpowiedniej formy oraz jednolitej struktury. Częściowe wypełnienie z tzw. efektem ombre lub 3D powoduje, że usta mogą być bardziej świetliste i pełne. Dzięki wypełnieniu całościowemu możemy uzyskać efekt kryjącej pomadki. Wykonanie zabiegu polega na zaznaczeniu konturu i odpowiedniej technice cieniowania czerwieni wargowej.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to doskonale rozwiązanie dla osób ceniących subtelny, naturalny, świeży i piękny wygląd o każdej porze, oraz wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, by nie zwracać uwagi na swoje kompleksy i mankamenty. Ponadto pigmentacja  polecana jest osobom w dojrzałym wieku, by wzmocnić zmieniający się naturalny kształt ust.

Makijaż permanentny ust – korzyści

Skuteczny makijaż permanentny sprawi, że szminka praktycznie nie będzie Ci już potrzebna, a usta cały czas będą wyglądały pięknie. Wystarczy balsam ochronny lub błyszczyk, aby nabrały połysku. Kształt ust stanie się perfekcyjny, a kolor świeży i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu po jedzeniu, pływaniu czy pocałunkach. Pigmentacja ust uczyni je idealnymi, bez względu na okoliczności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla osób ceniących subtelny, naturalny, świeży i piękny wygląd o każdej porze.
+ dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, by nie zwracać uwagi na swoje kompleksy i mankamenty
+ dla osób w dojrzałym wieku, by wzmocnić zmieniający się naturalny kształt ust

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!