Makijaż Permanentny Powder Brows

Makijaż Permanentny Powder Brows

Subtelne i delikatne brwi dodadzą Ci uroku

Czym jest makijaż permanentny Powder Brows?

Powder Brows to rodzaj makijażu permanentnego polegający na konkretnej technice cieniowania brwi. Jest to subtelna metoda, która przede wszystkim podkreśla łuki brwiowe w delikatny sposób. Technika Powder Brows sprawia, że brwi klientki nie będą jednolite, lecz zostaną wycieniowane w taki sposób, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny brwi?

Brwi permanentne Powder Brows dedykowane są  kobietom, które pragną uzyskać efekt naturalnych i subtelnie podkreślonych brwi. Jeżeli chcesz uzyskać delikatne, lekko wycieniowane brwi to idealny zabieg dla Ciebie. Dodatkowo makijaż permanentny jest odporny na kosmetyki do demakijażu, wodę morską, wodę chlorowaną oraz deszcz. Dzięki temu Twoje brwi będą wyglądać spektakularnie w każdej sytuacji, a Ty będziesz czuć się piękna i pewna siebie.

Korzyści płynące z zabiegu Powder Brows

Makijaż permanentny brwi wykonany metodą Powder Brows znacząco poprawia rysy twarzy, redukuje mankamenty wynikające z asymetrycznych kształtów, a także sprawiaa, że brwi wyglądają delikatnie i naturalnie. Dodatkowo tego rodzaju pigmentacja pozwala na zaoszczędzenie czasu poświęcanego na codzienny makijaż. Niewątpliwie największą zaletą makijażu są przede wszystkim jego długotrwałe efekty, które utrzymują się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

Jeżeli szukasz idealnego makijażu permanentnego dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla wszystkich, którzy nie malują się na co dzień, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej
+ dla osób o asymetrycznych twarzach,
+ dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,
+ dla kobiet, które nie potrafią wykonać makijażu,
+ dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
+ dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami

Przeciwwskazania

+ ciąża,
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!