henna pudrowa

Makijaż Permanentny Ombre Brows

Naturalny efekt podkreślający brwi

Czym jest makijaż permanentny Ombre Brows?

Ombre Brows to jedna z najchętniej wybieranych przez klientki technik makijażu permanentnego. Podczas zabiegu, specjalista umiejętnie rozprasza pigment pod skórą, tak aby uwidocznić gradacje od podstawy brwi przechodzącą ku górze, natomiast przody brwi pozostają bardzo delikatne. Techniką tą uzyskujemy maksymalnie naturalny efekt.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny brwi?

Ombre Brows to zabieg odpowiedni osób w każdym wieku i dla każdego typu urody. Makijaż permanentny jest bardzo bezpieczny, dlatego też może być wykonany na wszystkich rodzajach skóry. Tego rodzaju pigmentacja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą uzyskać idealnie podkreślone brwi przy jednoczesnym naturalnym efekcie. Dodatkowo makijaż permanentny jest odporny na wszelkiego rodzaju kosmetyki do demakijażu, wodę morską, wodę chlorowaną oraz deszcz. Sprawia to, że brwi wyglądają spektakularnie w każdej sytuacji. Dzięki temu zawsze będziesz czuć się piękna i pewna siebie.

Korzyści płynące z zabiegu Ombre Brows

Do najważniejszych korzyści płynących z wykonania zabiegu, jakim jest makijaż permanentny Ombre Brows, należy przede wszystkim poprawa rysów twarzy, redukcja asymetrii oraz nadanie brwiom delikatnego i naturalnego wyglądu. Niewątpliwie największą zaletą makijażu są przede wszystkim jego długotrwałe efekty, które utrzymują się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

Jeżeli szukasz idealnego makijażu permanentnego dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla osób po wypadkach lub chemioterapii,
+ dla osób o asymetrycznych twarzach,
+ dla wszystkich, którzy nie malują się na co dzień, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej,

Przeciwwskazania

+ ciąża,
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!