Makijaż Permanentny Microblading

Makijaż Permanentny Microblading

Postaw na naturalność.

Czym jest makijaż permanentny Microblading?

To metoda, która polega na wprowadzaniu pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka. Taki zabieg sprawia, że dzięki idealnie wyrysowanym włoskom, brwi wyglądają bardzo naturalnie. Jednocześnie są równe i mają piękny kształt. Należy jednak pamiętać, że wygląd wprowadzonego pod skórę pigmentu, może się różnić w zależności od klientki.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny brwi?

Brwi permanentne to idealne rozwiązanie dla osób o asymetrycznych rysach twarzy i rzadkich brwiach, które mają mało czasu na makijaż lub nie potrafią go wykonać. Dodatkowo Microblading  jest odporny na wszelkiego rodzaju kosmetyki do demakijażu, wodę morską, wodę chlorowaną oraz deszcz. Dzięki temu Twoje brwi będą wyglądać spektakularnie w każdej sytuacji bez konieczności ich codziennej stylizacji.

Korzyści płynące z zabiegu Microblading

Microblading to metoda pigmentacji, która poprawia kształt twarzy, niweluje mankamenty wynikające z asymetrii brwi, oraz sprawia, że wyglądają one na gęstsze i grubsze niż w rzeczywistości. Jest to szczególnie ważne dla osób o rzadkich i jasnych brwiach. Do najważniejszych zalet tej metody zalicza się przede wszystkim długotrwały czas utrzymywania się efektów zabiegu. Makijaż permanentny Microblading utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

Jeżeli szukasz idealnego makijażu permanentnego dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów oferowanych przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla wszystkich, którzy nie malują się na co dzień, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej
+ dla osób o asymetrycznych twarzach,
+ dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,
+ dla kobiet, które nie potrafią wykonać makijażu,
+ dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
+ dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!