Makijaż Permanentny Kreska zagęszczająca

Makijaż Permanentny Kreska zagęszczająca

Piękno i oszczędność czasu

Czym jest kreska zagęszczająca ?

Makijaż Permanentny Kreska zagęszczająca to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Kreski na powiekach podkreślają kształt oka, jak również nadają spojrzeniu wyjątkowej głębi. Makijażem permanentnym oczu możemy zaznaczyć linię rzęs, powodując ich optyczne zagęszczenie lub wprowadzić linię w formie eyelinera.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny?

Kreska zagęszczająca to uniwersalny zabieg, który doskonale sprawdza się u osób w każdym wieku i o każdym rodzaju urody. Przede wszystkim kreska zalecana jest dojrzałym kobietom, by wzmocnić zmieniający się naturalny pigment i kształt oczu. Makijaż to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody.

Makijaż Permanentny – zalety

Do najważniejszych zalet makijażu permanentnego zalicza się: poprawa wyglądu oka i jego optyczne powiększenie. Dodatkowo kreska permanentna pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na codzienny makijaż. Jest to bardzo ważna dla kobiet, które nie chcą spędzać godzin przed lustrem oraz dla osób, które nie potrafią się malować. Wielkim atutem tego rodzaju zabiegu jest również długi czas utrzymywania się efektów. Kreska utrzymuje się od kilki miesięcy nawet do dwóch lat.

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu makijażu oka poleca się wykonanie zabiegu jakim jest Makijaż Permanentny Kreska dolna

 

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, by nie zwracać uwagi na swoje kompleksy i mankamenty
+ dla osób w dojrzałym wieku, by wzmocnić zmieniający się naturalny pigment i kształt oczu

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!