Makijaż Permanentny Kreska typu eyeliner

Kreska typu eyeliner – Makijaż permanentny

Kuszące spojrzenie

Czym jest kreska typu eyeliner?

Klasyczna kreska typu eyeliner w stylu retro na stałe zagościła w codziennym makijażu Polek. Koryguje kształt oczu i tym samym odmładza. Optycznie zagęszcza zbyt rzadkie rzęsy, dodając również spojrzeniu wyrazistości.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Tego rodzaju zabieg dedykowany jest kobietom w każdym wieku i o każdym typie urody. Jeżeli nie masz zbyt dużo czasu na codzienny makijaż lub nie potrafisz tego robić, makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Pigmentacja oka sprawia, że jest ono zawsze podkreślone, dzięki czemu zawsze będziesz wyglądać olśniewająco niezależnie od sytuacji.

Makijaż permanentny – zalety

Do najważniejszych zalet makijażu permanentnego bez wątpienia należy poprawa i wzmocnienie zmieniającego się naturalnego pigmentu i kształtu oka. Dodatkowo kreska podkreśla spojrzenie bez konieczności używania żadnych kosmetyków. Wielkim atutem makijażu są także jego długotrwałe efekty. Pigmentacja utrzymuje się od kilku miesięcy nawet do dwóch lat.

Jako dopełnienie makijażu oka zalecamy również wykonanie zabiegu Makijaż Permanentny Kreska dolna

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, by nie zwracać uwagi na swoje kompleksy i mankamenty
+ dla osób w dojrzałym wieku, by wzmocnić zmieniający się naturalny pigment i kształt oczu

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!