Makijaż permanentny kreska dolna

Makijaż Permanentny Kreska dolna

Dodatkowe podkreślenie oka

Czym jest makijaż permanentny kreska dolna?

Makijaż permanentny dolnej powieki oka polega na wprowadzeniu ciemnego pigmentu pod skórę znajdującą się na linii rzęs. Umieszczenie w tym miejscu cienkiej kreski sprawia, że oko staje się większe oraz znacznie bardziej wyraziste. Ponadto kreska podkreśla spojrzenie w delikatny i subtelny sposób. Wykonywanie zabiegu jest w stu procentach bezpieczne i bezbolesne.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Ten rodzaj zabiegu polecany jest wszystkim kobietom marzącym o uwodzicielskim, kocim spojrzeniu. Przy pomocy dolnej kreski możliwe jest podkreślenie migdałowego kształtu oka oraz uniesienie opadających kącików ku górze. Makijaż permanentny kreska dolna doskonale sprawdza się także u kobiet o rzadkich rzęsach, które dzięki ciemnemu podkreśleniu zyskują efekt większej objętości.

Kreska dolna – zalety i efekty

Wykonanie makijażu permanentnego optycznie powiększa oczy i wzmacnia ich oprawę. Pozwala to na uzyskanie idealnego wyglądu o każdej porze bez konieczności wykonywania makijażu oka. W przypadku osób w dojrzałym wieku zastosowanie kreski dolnej redukuje widoczne oznaki starzenia takie jak np. opadające zewnętrzne kąciki oczu.

Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów oferowaną przez nasz salon.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ dla osób ceniących subtelny, naturalny, świeży i piękny wygląd o każdej porze.
+ dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, by nie zwracać uwagi na swoje kompleksy i mankamenty
+ dla osób w dojrzałym wieku, by wzmocnić zmieniający się naturalny kształt oczu

Przeciwwskazania

+ ciąża
+ aktywna choroba nowotworowa
+ opryszczka

Zadaj pytanie
Oceń nas!