Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – modelowanie sylwetki

Pozbądź się łatwo tkanki tłuszczowej

Czym jest Lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna, to nic innego jak likwidowanie tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. Polega na podaniu zastrzyków z substancji, która następnie powoduje rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia substancji powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolniony z nich tłuszcz przechodzi do krwi. Stąd trafia do wątroby, gdzie się rozkłada i ostatecznie wydala z organizmu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Innowacyjna metoda redukcji tłuszczu przeznaczona jest głównie dla osób, które mają problem z nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak np.  podbródek, pośladki, biodra, brzuch itp. Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie pozbyć się tłuszczu to zabieg idealny dla Ciebie.

Lipoliza iniekcyjna – zalety

Bezapelacyjnie do najważniejszych zalet tego zabiegu należy bezinwazyjna, szybka i bezbolesna poprawa wyglądu klienta. Lipoliza iniekcyjna redukuje tłuszcz nagromadzony w miejscach, które są trudne do odchudzenia w naturalny sposób. Zabieg poprawia wygląd brzucha, ud, bioder, podbródka oraz pośladków. Pomaga to zwalczyć większość kompleksów, co przekłada się na komfort psychiczny i pewność siebie.

W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów, dzięki którym osiągniesz wymarzony wygląd. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi zabiegami wykonywanymi w salonie.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ usunięcie tłuszczu z podbródka
+ usunięcie tłuszczu z pośladków
+ usunięcie tłuszczu z bioder
+ usunięcie tłuszczu z brzucha i podbrzusza
+ usunięcie tłuszczu z ud

Przeciwwskazania

+ ciąża i karmienie piersią
+ padaczka
+ nadmierna otyłość
+ cukrzyca

Zadaj pytanie
Oceń nas!