Lifting rzęs

Na czym polega?

Podkręcone rzęsy od zawsze nadają spojrzeniu głębi i zalotności. Idealnym zabiegiem, aby uzyskać właśnie taki efekt jest lifting rzęs. Polega on na trwałym podkręceniu, uniesieniu od nasady i optycznym wydłużeniu rzęs. Dzieje się tak za sprawą zmiany położenia wiązań siarczkowych we włosie. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie zmienić spojrzenie naszych klientek.

Dla kogo?

Najbardziej spektakularny efekt można uzyskać u osób mających długie i proste rzęsy. Nie wyklucza to jednak osób z krótszymi rzęsami, gdyż podczas zabiegu używa się wałeczków do nawijania rzęs o różnych rozmiarach. Zabieg to doskonałe rozwiązanie również do osób, które z różnych przyczyn chciałby by znaleźć alternatywę dla zabiegu przedłużania rzęs.

Czym jest odżywianie rzęs?

Odżywianie to nieodzowna część całej pielęgnacji. Umożliwia on uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Uzyskany w ten sposób efekt jest niezwykle naturalny, a oczy zyskują kobiece i wyraziste spojrzenie. Wielką zaletą wykonania takiego zabiegu jest wyeliminowanie konieczności używania sztucznych rzęs oraz zalotki. Dodatkowo preparat zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco.

Wskazania

Lifting rzęs przeznaczony jest przede wszystkim dla pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy.

Wskazania i przeciwwskazania

Przeciwwskazania

+ zespół suchego oka
+ choroby alergiczne oczu
+ zapalenie spojówek
+ jaskra, zaćma
+ retinopatia cukrzycowa
+ jęczmień

Zadaj pytanie
Oceń nas!