Pełny pakiet pielęgnacyjny rzęs

Lifting rzęs z farbowaniem

Większa objętość i zdrowsze rzęsy

Jakie zabiegi zawiera pełny pakiet pielęgnacyjny rzęs?

Pełny pakiet pielęgnacyjny rzęs to obecnie najczęściej wykonywany zabieg kosmetyczny. Zabiegi wykonywane w ramach pakietu wpływają przede wszystkim na efekt wizualny, ale również na wzmocnienie i odżywienie włosków. W naszym kompletnym pakiecie znajduje się:

  • lifting
  • laminowanie
  • farbowanie
  • odżywienie rzęs

Lifting rzęs – co to jest?

Lifting rzęs sprawia, że są one grubsze i bardziej wyraziste. Dodatkowo po zabiegu włoski są dużo bardziej widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób o cienkich i jasnych brwiach oraz takich, które chcą jeszcze bardziej podkreślić swoje naturalnie ciemne rzęsy.

Czym jest laminowanie ?

Laminowanie rzęs polega na odżywieniu rzęs, uniesieniu ich i lekkim podkręceniu. Zabieg ten korzystnie wpływa na rzęsy – wzmacnia je i jest dla nich w stu procentach bezpieczny. Laminowanie rzęs ma dużą szansę na zastąpienie dotychczasowych zabiegów pielęgnacyjnych związanych z rzęsami. Jego efekty są długotrwałe – utrzymują się od 4 do 6 tygodni.

Farbowanie rzęs – zalety

Farbowanie odgrywa bardzo ważną rolę w stylizacji rzęs. Odpowiednia koloryzacja sprawia, że spojrzenie zyskuje kobiece podkreślenie i nabiera wyrazistości. Farby wykorzystywane do przeprowadzenia zabiegu są w bardzo bezpieczne, dzięki czemu oko oraz powieka nie ulega podrażnieniom.

Czym jest odżywienie rzęs?

Odżywienie białkowe to nieodzowna część całej pielęgnacji. Umożliwia on uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Uzyskany w ten sposób efekt jest niezwykle naturalny, a oczy zyskują kobiece i wyraziste spojrzenie. Wielką zaletą wykonania takiego zabiegu jest wyeliminowanie konieczności używania sztucznych rzęs oraz zalotki. Dodatkowo preparat zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco.

Pełny pakiet pielęgnacyjny rzęs – zalety

Wykonanie pełnej pielęgnacji rzęs przede wszystkim korzystnie wpływa na poprawę wyglądu ogólnego wyglądu kobiety. Dobrze wystylizowane włoski sprawiają, że spojrzenie zyskuje mocny i wyrazisty charakter, co doskonale wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie. Dodatkowo brwi i rzęsy zyskają głębokie odżywienie, włoski staną się mocne i grube.

Jeżeli chcesz jeszcze bardziej zadbać o swój wygląd zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania

+ Lifting rzęs przeznaczony jest przede wszystkim dla pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy.

Przeciwwskazania

+ zespół suchego oka
+ choroby alergiczne oczu
+ zapalenie spojówek
+ jaskra, zaćma
+ retinopatia cukrzycowa
+ jęczmień

Zadaj pytanie
Oceń nas!