Laminacja brwi z farbowaniem

Pełny pakiet pielęgnacyjny

Wykonanie pełnej pielęgnacji brwi korzystne wpływa na poprawę ogólnego wyglądu kobiety. Idealnie wystylizowane brwi pozwalają podkreślić spojrzenie, dopełniają codzienny makijaż oraz dodają pewności siebie.

Na czym polega?

Laminacja brwi to zabieg mający na celu odpowiednie ułożenie i ukierunkowanie brwi. Podczas tego zabiegu włoski poddaje się działaniu preparatów, które zmieniają ustawienie mostków siarczkowych, a tym samym kierunku ich wzrostu. Po zabiegu laminacji na brwi nakłada się farbkę Bronsun, która dodatkowo podkreśla i przyciemnia idealnie wystylizowany łuk brwiowy.

Dla kogo?

Zabieg ten skierowany jest do osób mających problem z niesfornymi, trudnymi do ułożenia włoskami. Dzięki laminacji brwi jesteśmy w stanie optycznie poszerzyć łuk brwiowy u osób ze zbyt cienko wyregulowanymi brwiami. Idealnie sprawdzi się również u osób, które mają szeroki łuk brwiowy, nadając mu lekkości i harmonii. Dodatkowo zadowoli osoby zmagające się z jasnym kolorem i słabo zarysowanymi brwiami.

Korzyści wynikające z zabiegu

Głównym celem tego zabiegu jest idealne ułożenie i ukierunkowane brwi. Dodatkowo szczególną zaletą jest trwałość, ponieważ efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni. Farbka stosowana do przyciemnienia włosów zapewnia długotrwały efekt koloryzacji.
Po zabiegu zawsze stosuje się preparat wzmacniający i stymulujący włosy do wzrostu, co pozwala na utrzymanie włosa w dobrej kondycji.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+ Niesforne włosy
+ Cienki łuk brwiowy
+ Nieprawidłowy kierunek wzrostu brwi
+ Grube, sztywne włoski
+ jasne włoski lub koor wymagający przyciemnienia

Przeciwwskazania:

+ choroby skóry w miejscu poddawanym zabiegowi
+ przerwanie ciągłości skóry
+ świeża depilacja
+ alergia na składniki preparatu
+ bardzo rzadkie i całkowity brak brwi

Zadaj pytanie
Oceń nas!