Hydrabrazja z infuzją tlenową- twarz, szyja, dekolt

To jedna z nowoczesnych metod bezinwazyjnego złuszczania naskórka oraz wprowadzania preparatów w głąb skóry twarzy, szyi i dekoltu. Hydrabrazja pozwala na dokładne oczyszczenie i złuszczenie naskórka bez ryzyka podrażnień. Urządzenie posiada możliwość wytworzenia aktywnych jonów wodoru w cieczy, co pozwala na wykonanie oczyszczania wodorowego mającego wpływ przeciwzmarszczkowy i odmładzający. Tak przygotowana skóra ma duże zdolności wchłaniania składników aktywnych, a dzięki infuzji tlenowej jesteśmy w stanie pod ciśnieniem wprowadzić preparat do głębszych warstw.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, których skóra wymaga złuszczenia, dotlenienia oraz rewitalizacji. Szczególnie polecany dla osób z cerą wrażliwą, u których tradycyjne metody złuszczania powodują znaczne podrażnienie skóry. Jest to również idealny zabieg dla osób które często korzystają z opalania i dużo przebywają na świeżym powietrzu. Dedykowany osobom u których pojawiają się oznaki starzeniania tylko na twarzy, lecz również na szyi i dekolcie.

Korzyści

Zabieg jest bardzo przyjemny w odczuciach, nie powoduje podrażnień ani dolegliwości bólowych, co gwarantuje komfort klienta. Dodatkowo jest to zabieg, który można wykonać przy wszystkich typach skóry, o ile nie ma przeciwwskazań, wykazując dużą skuteczność i efektywność w złuszczaniu skóry i wchłanianiu składników aktywnych.   Dzięki temu większość klientów może się cieszyć z korzyści płynących z połączenia tych zabiegów.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+skóra wymagająca złuszczenia
+suchość skóry
+zmarszczki
+utrata jędrności skóry
+opadający owal twarzy
+skóra przetłuszczająca się
+skóra wrażliwa
+skóra wymagająca odżywienia i rewitalizacji

Przeciwwskazania:

+choroby zakaźne skóry
+nowotwory
+ciąża
+choroby krążenia
+rozrusznik serca
+aktywny trądzik
+skóra atroficzna

Zadaj pytanie
Oceń nas!