Fale radiowe-podbródek

Co to za zabieg?

Radiofrekwencja (RF) to jeden z wiodących zabiegów odmładzających w ofercie gabinetów kosmetycznych. Polega on na oddziaływaniu fal radiowych na skórę właściwą podnosząc temperaturę tkanek, co powoduje pobudzenie komórek oraz obkurczenie włókien kolagenowych, co w efekcie końcowym zwiększa napięcie i ujędrnienie skóry. Najlepsze efekty można uzyskać wykonując zabiegi w serii.

Dla kogo?

Zabieg idealnie sprawdzi się dla osób z cerą dojrzałą, wiotką, utratą jędrności i opadającym owalem twarzy. Wszystkie te cechy powodują zwiększone opadanie podbródka, dlatego podczas tego zabiegu koncentrujemy się głównie na tej partii twarzy. Skierowany jest również do osób borykających się z oznakami starzenia przy jednoczesnej nietolerancji kosmetyków.

Korzyści

Fale radiowe to bardzo skuteczna, bezinwazyjna metoda liftingu, a dzięki regularności w wykonywaniu serii zabiegowej można cieszyć się długotrwałymi efektami. Zabieg jest bardzo przyjemny w odczuciach, a klient zrelaksowany i odprężony. Dużym plusem jest fakt, iż jest to zabieg całoroczny.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania:

+ opadający podbródek
+ utrata jędrności skór
+ obniżenie owalu twarzy
+ zmniejszenie napięcia skóry

Przeciwwskazania:

+ ciąża/ karmienie piersią
+ nowotwory
+ rozrusznik serca
+ implanty metalowe
+ choroby autoimmunologiczne (do skonsultowania)
+ skóra naczynkowa i trądzik różowaty
+ zabiegi medycyny estetycznej
+ epilepsja
+ choroby skóry
+ przerwana ciągłość skóry
+ zaburzenia czucia

Zadaj pytanie
Oceń nas!