Zostań w domu z Broadway Beauty! #zostańwdomu

Zostań w domu z Broadway Beauty!

Kochani, w związku z obecną sytuacją, jaka panuje w naszym kraju marka Broadway Beauty podobnie jak większość firm i instytucji nadal pozostaje zamknięta. Stan epidemii, który wprowadzono z dniem 20.03.2020r, zobowiązuje nas do zamknięcia wszystkich placówek BB na kolejny tydzień. Co będzie dalej? Nikt z nas nie zna tej odpowiedzi. Jednak mimo tych ciężkich chwil mocno wierzymy, że jak najszybciej będziemy mogli do Was wrócić. Tymczasem #zostańwdomu i trenuj z nami online!

W tym artykule przedstawimy Wam parę sposobów na zabicie nudy. Pokażemy Wam co robić, żeby nie zwariować w okresie kwarantanny. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Zespół BB zadbał o to, abyście mogły nieustannie się rozwijać bez wychodzenia z domu.

  • #zostańwdomu to nasze motto
  • Szkolenia teoretyczne online
  • Praktyka w domu? z nami to możliwe!
  • Sklep Internetowy 
  • Koronawirus – profilaktyka

#zostańwdomu to nasze motto!

Od zawsze wierzyliśmy, że zdrowie i życie człowieka jest najważniejsze. Dlatego naszym absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo klientek oraz całego personelu BB. Jest to dla nas nowa i niezwykle ciężka sytuacja, która mocno odbije się na wszystkich aspektach codziennego życia. Jednak właścicielka salonu Pani Żaneta Stanisławska oraz dyrektor generalna Pani Aneta Zapart robią wszystko by utrzymać nasze stanowiska pracy.

Mimo tego, iż nie jesteśmy w stanie pracować fizycznie w salonach i biurach dokładamy wszelkich starań, by wykonywać większość naszych codziennych obowiązków z domu. Zarządziliśmy pełną mobilizację! Odbieramy Wasze telefony oraz maile. Inni zaś przygotowują skrypty do nowych szkoleń, które wdrożymy po powrocie do naszych placówek. Cały czas mamy ze sobą kontakt i wspieramy się wzajemnie.

Szkolenia teoretyczne online

Nie masz pomysłu na wypełnienie czasu podczas kwarantanny? Trenuj online! Mimo niesprzyjających warunków nasz zespół nieustannie stara się przygotowywać dla Was różnorodne materiały, dzięki którym możecie poszerzać swoje horyzonty, nie wychodząc z domu. Nie zwalniamy tempa! Wychodzimy z założenia, że każdego dnia należy stawiać sobie nowe wyzwania. Dlatego też mamy dla Was kilka propozycji zajęć i treningów zdalnych.

Poszerzaj wiedzę teoretyczną! Jak wiadomo, na co dzień nie mamy zbyt wiele czasu wolnego, który możemy poświęcić na dodatkową edukację. Kwarantanna do doskonały moment, żeby to zmienić. W związku z tym mamy dla Was miłą niespodziankę. Przez najbliższy tydzień wszystkie webinary znajdujące się na stronie stanislawska.pl są całkowicie bezpłatne. Drogie Panie, jest w czym wybierać! Każda znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy także do odwiedzenia kanału na YouTube Żaneta Stanisławska, gdzie znajdziecie mnóstwo inspirujących porad i informacji na temat branży beauty.

Praktyka w domu? z nami to możliwe!

Domowa kwarantanna nie wyklucza możliwości praktycznego trenowania. To doskonały czas, aby popracować nad wszystkimi elementami pigmentacji, z którymi mamy problemy. Przy standardowych zabiegach zazwyczaj nie ma zbyt dużo czasu, który umożliwia pracę nad szczegółami i detalami. Dlatego teraz trenujcie, żeby po zakończeniu epidemii wrócić do pracy z jeszcze lepszymi umiejętnościami i świeżym zapałem. Jak to zrobić? Nic prostszego! Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia możecie zakupić w naszym sklepie internetowym. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama pigmentów, skórek treningowych oraz kartridży, które umożliwią CI przeprowadzenie mini szkolenia w warunkach domowych. Dodatkowo nasi eksperci służą swoją pomocą. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Sklep Internetowy

Kwarantanna to również doskonały czas na zakupy online! Teraz gdy dysponujesz większą ilością czasu, możesz na spokojnie zapoznać się z pełną ofertą i nowościami oferowanymi przez sklep internetowy Broadway Beauty. Platforma sprzedażowa działa bez zmian. Jesteśmy dla Was dostępni codziennie. Zrób zakupy już teraz, aby po powrocie do pracy nie myśleć o zatowarowaniu i skupić się na jak najlepszym wykonywaniu usług.

Koronawirus – profilaktyka

Moi drodzy, na sam koniec prosimy Was o zachowanie rozsądku i przyłączenie się do akcji #zostańwdomu. Bądźmy odpowiedzialni! Dbajmy o siebie i naszych bliskich, a zwłaszcza o osoby starsze. Nie narażajmy ich na niebezpieczeństwo. Ogranicz wychodzenie z domu tylko do przypadków koniecznych. Spędź ten czas z rodziną, dbajcie o siebie nawzajem.

Pamiętaj o zachowaniu podstawowej higieny.

  • Myj często ręce wodą z mydłem, unikaj dotykania nosa oczu i ust.
  • Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką
  • Zachowaj bezpieczną odległość (1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.

 

Dziękujemy Wam drogie kursantki i modelki za wyrozumiałość. W momencie, gdy będzie to możliwe, natychmiast wznowimy szkolenia oraz zabiegi. Cieszymy się, że rozumiecie zaistniałą sytuację. Rozsądek górą!

Pozdrawiamy gorąco
i solidaryzujemy się z całą branżą Beauty

Emilia Konieczny